Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати звернулись до Міністерства охорони здоров’я України з приводу Національного переліку лікарських засобів Роздрукувати

За ініціативи голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослава Хребтія до порядку денного 29 позачергової сесії обласної Ради було внесено проект рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Міністерства охорони здоров’я України з приводу Національного переліку лікарських засобів».

З 1 січня 2018 року вступив в дію Національний перелік лікарських засобів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 року №333. Усі заклади та установи охорони здоров’я мають закуповувати лікарські засоби, які входять до нової редакції Національного переліку.

Після задоволення 100% потреби в лікарських засобах, включених до  переліку, замовники можуть здійснювати закупівлю лікарських засобів, що не включені до нього. При цьому перевага повинна надаватися препаратам, включеним у галузеві стандарти у сфері охорони здоров'я.

Наразі в області діють обласні Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян на 2016-2020 роки» та «Боротьба з онкологічними захворюваннями на період 2017-2021 роки», які включають в себе цілий комплекс заходів щодо забезпечення умов безпечного материнства, здорового дитинства та збереження репродуктивного здоров’я населення; забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД у Дніпропетровській області; проведення заходів розвитку донорства крові та її компонентів; зниження захворюваності на серцево-судинні хвороби; проведення профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів; лікування хворих на офтальмологічні захворювання; забезпечення імуносупресорними лікарськими засобами для забезпечення хворих з пересадженими органами; надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю методом програмного гемодіалізу та перитонеального діалізу; надання медичної допомоги онкологічним хворим.

В рамках обласних програм виділяються кошти з обласного бюджету на забезпечення безперервного дороговартісного лікування пацієнтів певних захворювань лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Депутатський корпус звернувся з проханням до МОЗу щодо незастосування постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 року № 333 на закупівлю лікарських засобів за рахунок коштів обласного бюджету в рамках діючих обласних Програм.

 

 

Повернутись Створено: 16 лютого 2018 року, 13:30 Переглядів: 541

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація