Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати звернулись до вищих органів влади щодо  скасування абонентської плати за транспортування газу Роздрукувати

На 42 позачерговій сесії депутати розглянули додатково внесених два питання порядку денного. Зокрема, депутати підтримали «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування абонентської плати за транспортування газу».

У зверненні йдеться: «Життя переважно у населення України – важке, у людей не вистачає коштів на харчування, ліки та сплату за комунальні послуги. Рішення НКРЕКП щодо встановлення абонентської плати за транспортування газу призведе до негативних соціальних наслідків для українського народу. Вважаємо, що такі нарахування несправедливі, адже українці самі проводили трубопроводи з блакитним паливом до своїх осель. Враховуючи, що за кожен день протермінування платежу споживач, окрім оплати послуги розподілу, має сплатити ще й компенсацію, яка дорівнює розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочено платіж, споживач має сплатити подвійний тариф за розподіл. При цьому датою оплати є не дата оплати квитанції в банку чи онлайн, а дата, на яку оплата була зарахована на рахунок. Зважаючи на викладене, враховуючи складне соціально-економічне становище більшості жителів України, звертаємося з проханням терміново скасувати ганебну постанову НКРЕКП, яка затвердила абонентську плату за транспортування газу і не допустити подальшого підвищення цін на газ та зубожіння населення».

Окрім того, затвердили «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання пенсійного забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування».

– На сьогодні низкою законів держава обмежила права для посадових осіб місцевого самоврядування на належний розмір пенсійного забезпечення. Склалась ситуація несправедливого та дискримінаційного ставлення щодо пенсійного забезпечення посадових осіб органів місцевого самоврядування (які станом на 01 травня 2016 року мають стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування не менше 10 років), – прокоментував голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур. – Зважаючи на вищевикладене, з метою дотримання принципу справедливості та законного права на соціальні гарантії, Вінницька обласна Рада звертається до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням розробити та впровадити механізм на рівнозначний підхід до визначення розміру пенсії працівників органів місцевого самоврядування.

Загалом сьогодні під час засідання 42 позачергової сесії обласної Ради 7 скликання депутати розглянули 27 питань.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 21 лютого 2020 року, 13:56

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація