5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати звертаються до Прем’єр-Міністра щодо внесення змін у постанову Кабінету Міністрів України Роздрукувати

1 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження. У її роботі взяли участь представники Вінницької міської ради, правління Асоціації ОСББ Вінниччини, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, Маньківської сільської ради Барського району,  комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву», а також молодь із школи помічника депутата обласної Ради.

Головною темою для обговорення було звернення Асоціації ОСББ Вінниччини щодо внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України відповідно до якої підприємства – надавачі послуг відкривають поточні казначейські рахунки зі спеціальним режимом використання в органах казначейства, окрім енергопостачальників.

Представники Асоціації ОСББ Вінниччини повідомили про всі ризики цієї Постанови та представили своє звернення до Прем’єр-Міністра України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства соціальної політики із закликом виправити вищезазначену ситуацію.

У зв’язку з цим, за ініціативи голови постійної комісії Андрія Ковальова був представлений проект рішення зі зверненням щодо аналогічного питання від депутатського корпусу у відповідні органи влади, з яким можна ознайомитись на сайті обласної Ради.

Також члени постійної комісії акцентували свою увагу на зверненні громади с. Маньківці Барського району щодо надання допомоги у вирішенні питання завершення  робіт з реконструкції  водогону у селі, яку було розпочато у 2012 році. За результатами обговорення було вирішено звернутись до відповідних органів щодо надання допомоги із зазначеного питання.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 16:56 Переглядів: 596

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація