24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати-свободівці ініціювали відшкодування вартості навчання учасникам АТО та їхнім дітям Роздрукувати

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм було розглянуто звернення депутатів від ВО «Свобода» Вінницької обласної Ради Олексія Фурмана та Тараса Фурмана щодо відшкодування вартості навчання учасникам АТО та їхнім дітям. Рішення було одноголосно підтримано присутніми членами комісії.

- Законом України гарантується безкоштовне навчання для учасників АТО та їхніх дітей, однак уряд цього не виконує, -  сказав секретар бюджетної комісії Тарас Фурман. – Ми, як представники місцевої громади, зобов'язані відшукати такий механізм.

 Члени постійної комісії  передали на профільні департаменти Вінницької ОДА прохання розробити механізм повернення вартості навчання зазначеним категоріям здобувачів вищої освіти. Мова йде про 938 132 грн. для 243 студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації та 333 661,5 грн. для 101 студента І-ІІ рівня вищих навчальних закладів на Вінниччині.

Згідно Закону України від 14.05.2015 № 425-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для здобуття професійно-технічної та вищої освіти» зазначається, що пільги надаються для:

- осіб, визнаних учасниками бойових дій, їхніх дітей,

- дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих в районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, отриманого в період участі в АТО

- дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час масових акцій громадянського протесту.

Більш детальну інфомрацію  про хід засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм читайте на сайті обласної Раді у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 20 квітня 2016 року, 12:28 Переглядів: 837

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація