Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатів у обласній Раді стало менше Роздрукувати

Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата.

Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу він очолював постійну комісію обласної Ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин. Однією із причин припинення повноважень депутат пояснює – «так склалися обставини».

Юрій Михайлович Мазур був обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». Входив до складу постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.

– Громадська діяльність, переконаний, має мати результат, – коментує Юрій Мазур. – Я – депутат обласної Ради трьох скликань поспіль. І коли обласна Рада голосує за питання перспективного плану, дотримуючись усіх норм закону, а Мінрегіон врешті має зовсім інше бачення, мене це вкрай обурило. Є закон і його потрібно виконувати. Тому не бачу сенсу надалі продовжувати депутатську діяльність, коли порушується законодавство на найвищому рівні.

Також депутати розглянули питання про внесення змін до рішення «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання». А саме – вивести зі складу постійних комісій обласної Ради:

– з питань агропромислового комплексу і земельних відносин Барцьося Володимира Васильовича – голову постійної комісії;

– з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Білозір Ларису Миколаївну – голову постійної комісії;

– з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Вацака Геннадія Анатолійовича – секретаря постійної комісії;

– з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики Мазура Юрія Михайловича – члена постійної комісії;

– з питань регулювання комунальної власності та приватизації Мейдича Олега Леонідовича – члена постійної комісії.

Депутати 58 голосами затвердили до складу постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Віннічука Миколу Анатолійовича, виключивши Крученюка Олександра Васильовича й призначивши його головою постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва. Також депутати підтримали включення Мазуренко Маріанни Василівни до складу цієї ж комісії.

Комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації поповнилась новим членом – Вернигором Ігорем Віталійовичем.

До постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин увійшов Семенюк Юрій Васильович. Відсьогодні очолюватиме цю комісію Василишен Володимир Миколайович.

Повернутись Створено: 17 грудня 2019 року, 15:24 Переглядів: 592

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація