5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатів запрошують до участі у семінарі щодо впровадження електронного урядування Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує депутатів Вінницької обласної Ради взяти участь в одноденному семінарі «Впровадження   електронного урядування та електронної демократії -  стратегічна інвестиція в розвиток Вінницької області».

Метою семінару є ознайомлення з основними принципами та інструментами е-урядування та е-демократії на прикладі вітчизняного та міжнародного досвіду, інформування про сервіси та інструменти е-демократії для органів місцевого самоврядування, депутатів, громадян.

Коли? 6 червня 2018 року

Де? м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 12-а, 4 поверх (Культурний центр «Галерея ХХІ»).

Програма семінару складається з трьох навчальних модулів і розрахована на один день (10.00 до 17.00):

Модуль 1.

Державна політика у сфері електронного урядування на національному та місцевому рівнях: стан, тенденції та перспективи.

Ключові теми: Цифрова державна екосистема, ключові елементи, формування політики електронного урядування та відповідальність за координацію та нагляд на рівні влади. Система обміну даних Трембіта для України. Обмін інформацією та обмін даними між центральним і муніципальним рівнем - виклики та можливості в Україні.

Модуль 2.

Електронні сервіси та розумні технології для розвитку громад.

Ключові теми: Сервіси та інструменти е-демократії, онлайн-сервіси, що розвиваються на базі Egap Accelerator, кращі практики, ІТ-системи для ЦНАПів.

Модуль 3.

Роль місцевої влади/депутата/громадянина у побудові кращого суспільства.

Ключові теми: Розробка та фінансування регіональних ​Програма розвитку електронного урядування,  кращі практики в регіонах України.

Ключові теми: Вінницька обласна Програма інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2016-2018 роки, розроблену за підтримки Програми EGAP. Звіт про виконання Програми: що вдалось досягти.

Як стати 

учасником?

До 25 травня 2018 року зареєструватися за посиланням https://goo.gl/XfFUiK, або  повідомити за тел. (0432) 57-57-24, 57-57-28, e-mail: ardvin.org@gmail.com.

Участь у семінарі безкоштовна. Організатори забезпечують харчування учасників заходу та компенсацію проїзду при наявності проїзних документів.

Захід проводиться за підтримки Програми EGAP, яка фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge.

В разі виникнення запитань щодо деталей участі у семінарі звертайтесь до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432) 57-57-24, 57-57-28 або e-mail: ardvin.org@gmail.com.

Повернутись Створено: 18 травня 2018 року, 11:17 Переглядів: 295

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація