29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

 

Комісії облради завершують організаційну роботу

7 грудня відбулася низка установчих засідань постійних комісій обласної Ради

Комісія з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин у складі, головою якої є Анатолій Бондар, обрала заступником голови Олексія Струсевича, директора ТОВ "Подільські цукроварні", секретарем – Олександра Побережця, заступника голови ВОО МГО "Україна-Польща-Німеччина".

Засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу відбулося під головуванням Порошенка Олексія Івановича. Члени комісії проголосували за заступника голови постійної комісії Віталія Беня, директора СТОВ "Хлібопродукт" та секретаря Миколу Зелінського, голову правління ВАТ "Хмільниксільмаш”.

Перше засідання постійної комісії з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку відбулося у складі голови Гаврилова Олексія Валерійовича та всіх членів комісії. Було вирішено обрати заступником голови постійної комісії Василя Подоляна та секретарем постійної комісії Оксану Максимець.

Цього ж дня відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору. Голова Марина Коваль та члени комісії обговорили пріоритети у своїй роботі та обради керівні органи комісії.
Так, було вирішено обрати заступником голови постійної комісії Сергія Смотрича та секретарем – Володимира Костюка.

Засідання постійної комісії обласної Ради з питань комунального господарства, поливно-енергетичного комплексу та енергозбереження відбулося під головуванням Ірини Бойчук.
Заступником голови постійної комісії було обрано Олександра Бірюкова, директора Вінницьких високовольтних мереж, секретарем – Павла Килимнюка, заступника генерального директора ВАТ „Вінницяоблпаливо”.

Михайло Вдовцов провів засідання постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини, яку він очолює.
Члени комісії обрали заступником голови Миколу Янченка, а секретарем – Юрія Македона.

Також усі комісії затвердили план роботи на 2011 рік і розглянули питання щодо проекту Регламенту обласної Ради 6 скликання.

Повернутись Створено: 8 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1019

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація