Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Засідали комісії з питань здоров’я, довкілля та транспорту

7-9 грудня відбулися установчі засідання постійних комісій обласної Ради, на яких обиралися заступники та секретарі голів.

Комісія з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя у складі голови постійної комісії Наталії Солейко та членів комісії обрали заступником голови Ніну Шумигору, завідувача педіатричного відділення Хмільницької центральної районної лікарні, секретарем – Тетяну Височанську, завідувача інсультного відділення комунального закладу “Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім.акад. О.І.Ющенка.

Члени постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр ухвалили рішення щодо обрання Володимира Білоівана заступником голови комісії та Сергія Буяльського – секретарем зазначеної комісії. Головує у комісії депутат від Партії регіонів Олександр Яремчук, перший проректор Вінницького національного аграрного університету.

Також відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці. Головою комісії є Олександр Галаченко. На засіданні заступником голови обрано Лідію Діденко, начальника управління охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, секретарем – Тамару Клаптюх, приватного підприємця.

Перше засідання постійної комісії з питань транспорту і зв’язку відбулося під головуванням Леоніда Галушка. На засіданні було вирішено обрати заступником голови комісії Сергія Кудлаєнка та секретарем – Миколу Харченка.

Усі комісії прийняли Положення про діяльність постійних комісій та затвердили план роботи на 2011 рік.

Повернутись Створено: 9 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1067

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація