Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутатська діяльність Роздрукувати

Засідали комісії з питань здоров’я, довкілля та транспорту

7-9 грудня відбулися установчі засідання постійних комісій обласної Ради, на яких обиралися заступники та секретарі голів.

Комісія з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя у складі голови постійної комісії Наталії Солейко та членів комісії обрали заступником голови Ніну Шумигору, завідувача педіатричного відділення Хмільницької центральної районної лікарні, секретарем – Тетяну Височанську, завідувача інсультного відділення комунального закладу “Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім.акад. О.І.Ющенка.

Члени постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр ухвалили рішення щодо обрання Володимира Білоівана заступником голови комісії та Сергія Буяльського – секретарем зазначеної комісії. Головує у комісії депутат від Партії регіонів Олександр Яремчук, перший проректор Вінницького національного аграрного університету.

Також відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці. Головою комісії є Олександр Галаченко. На засіданні заступником голови обрано Лідію Діденко, начальника управління охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, секретарем – Тамару Клаптюх, приватного підприємця.

Перше засідання постійної комісії з питань транспорту і зв’язку відбулося під головуванням Леоніда Галушка. На засіданні було вирішено обрати заступником голови комісії Сергія Кудлаєнка та секретарем – Миколу Харченка.

Усі комісії прийняли Положення про діяльність постійних комісій та затвердили план роботи на 2011 рік.

Повернутись Створено: 9 грудня 2010 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація