4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Комісії ініціюють прийняття рішень

Постійні комісії обласної Ради приступили до вивчення конкретних галузевих питань та винесення їх на розгляд сесії облради.

Так комісія з питань молодіжної політики, спорту і туризму розпочала розробку профільних програм на 2011 рік. На другому засіданні комісії, яке відбулося 11 грудня, депутати та керівники профільних управлінь облдержадміністрації обговорили концептуальні засади деяких програм, які планується запровадити з наступного року.
Голова Ігор Гатауллін та члени комісії також заслухали звіт про виконання обласних програм, термін дії яких закінчився у 2010 році. Це такі програми: „Військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України”, „Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, „Підтримка сім’ї на період до 2010 року”, „Розвиток туризму в області на 2002-2010 роки”.
Про особливості реалізації цих програм та пропозиції до майбутніх говорили: начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Олена Стоялова, начальник культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник, начальник з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Фєнєв та обласний військовий комісар Геннадій Долгашов.

Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації розглянула та ініціювала на розгляд чергової сесії проект рішення „Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки об’єктів оренди, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області”.
Також члени комісії під головуванням Миколи Форманюка запропонували зміни до Регламенту Вінницької обласної Ради 6 скликання. А саме: пункт 4 статті 9 запропоновано викласти у такій редакції: „Проекти рішень Ради, інші документи і матеріали сесії, що вносяться на розгляд Ради, надаються депутатам не пізніше, як за 10 днів до сесії”.

Повернутись Створено: 13 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація