5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Комісії завершили організаційний процес

Постійні комісії обласної Ради з питань освіти і науки, з питань промисловості, торгівлі, побутового обслуговування та з питань економічних реформ, інноваційних технологій, інвестиційної політики, розвитку малого і середнього бізнесу провели установчі засідання.

Заступником голови постійної комісії з питань освіти і науки обраний Сергій Пугачов, голова Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки, секретарем – Микола Слободянюк, начальник відділу освіти Шаргородської райдержадміністрації. Голова комісії – Цимбал Інна Володимирівна.
На засіданні комісії заслухали інформацію начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка. Він представив членам постійної комісії своїх заступників та начальників відділів управління освіти і науки, поінформував про роботу управління. Також управління прозвітувало про виконання обласних програм в галузі освіти і науки, термін дії яких закінчився у 2010 році. Це Програми: «Шкільний автобус», «Розвиток і функціонування української мови», «Сільська школа», «Розвиток інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області», «Підготовка кваліфікованих робітників». Депутати обласної Ради висловили свої пропозиції та доповнення щодо обласних програм, які будуть прийматися в 2011 році в галузі освіти і науки та затвердили план роботи комісії на 2011 рік.

Комісія з питань промисловості, торгівлі, побутового обслуговування під головуванням Олександра Мельника також затвердила свій план роботи на 2011 рік.
Окрім того, було обрано заступником голови комісії Івана Мельничука, приватного підприємця, секретарем – Володимира Іжевського, директора Об’єднання ринків м.Вінниці.

Голова постійної комісії з питань економічних реформ, інноваційних технологій, інвестиційної політики, розвитку малого і середнього бізнесу Олександр Лев провів установче засідання даної комісії. Депутати обрали заступником голови Анатолія Любініна Анатолія, начальника Жмеринської дирекції залізничних перевезень, секретарем Олену Вахновську, начальника контрольно-ревізійного управління у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 14 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація