Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Комісії працюють над галузевими програмами

Постійні комісії обласної Ради продовжують роботу над програмами, які мають діяти в області із 2011 року. Ці програми розглядатимуться на сесії облради 28 грудня.

Так комісія з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою підготувала на розгляд депутатів проект рішення «Про Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Вінницькій області на 2011-2015 роки».

Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вінницької області на 2010-2014 роки розглянули члени комісії з питань комунального господарства, поливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

Наступні 4 роки на Вінниччині діятиме «Єдина комплексна правоохоронна програма Вінницької області». На найближчу сесію виноситься проект рішення про зміни та доповнення до неї. Поправки розробляла комісія з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян.

Готовий до розгляду на сесії і проект рішення «Про Регіональну програму розвитку малого підприємництва у Вінницькій області на 2011-2012 роки», який підготувала комісія з питань промисловості, торгівлі, побутового обслуговування.

Триває робота над галузевими програмами і в інших комісіях обласної Ради.

Повернутись Створено: 22 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація