Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Комісії працюють над галузевими програмами

Постійні комісії обласної Ради продовжують роботу над програмами, які мають діяти в області із 2011 року. Ці програми розглядатимуться на сесії облради 28 грудня.

Так комісія з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою підготувала на розгляд депутатів проект рішення «Про Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Вінницькій області на 2011-2015 роки».

Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вінницької області на 2010-2014 роки розглянули члени комісії з питань комунального господарства, поливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

Наступні 4 роки на Вінниччині діятиме «Єдина комплексна правоохоронна програма Вінницької області». На найближчу сесію виноситься проект рішення про зміни та доповнення до неї. Поправки розробляла комісія з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян.

Готовий до розгляду на сесії і проект рішення «Про Регіональну програму розвитку малого підприємництва у Вінницькій області на 2011-2012 роки», який підготувала комісія з питань промисловості, торгівлі, побутового обслуговування.

Триває робота над галузевими програмами і в інших комісіях обласної Ради.

Повернутись Створено: 22 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація