Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Комісії працюють над галузевими програмами

Постійні комісії обласної Ради продовжують роботу над програмами, які мають діяти в області із 2011 року. Ці програми розглядатимуться на сесії облради 28 грудня.

Так комісія з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою підготувала на розгляд депутатів проект рішення «Про Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Вінницькій області на 2011-2015 роки».

Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вінницької області на 2010-2014 роки розглянули члени комісії з питань комунального господарства, поливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

Наступні 4 роки на Вінниччині діятиме «Єдина комплексна правоохоронна програма Вінницької області». На найближчу сесію виноситься проект рішення про зміни та доповнення до неї. Поправки розробляла комісія з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян.

Готовий до розгляду на сесії і проект рішення «Про Регіональну програму розвитку малого підприємництва у Вінницькій області на 2011-2012 роки», який підготувала комісія з питань промисловості, торгівлі, побутового обслуговування.

Триває робота над галузевими програмами і в інших комісіях обласної Ради.

Повернутись Створено: 22 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація