Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Комісії працюють над галузевими програмами

Постійні комісії обласної Ради продовжують роботу над програмами, які мають діяти в області із 2011 року. Ці програми розглядатимуться на сесії облради 28 грудня.

Так комісія з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою підготувала на розгляд депутатів проект рішення «Про Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Вінницькій області на 2011-2015 роки».

Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вінницької області на 2010-2014 роки розглянули члени комісії з питань комунального господарства, поливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

Наступні 4 роки на Вінниччині діятиме «Єдина комплексна правоохоронна програма Вінницької області». На найближчу сесію виноситься проект рішення про зміни та доповнення до неї. Поправки розробляла комісія з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян.

Готовий до розгляду на сесії і проект рішення «Про Регіональну програму розвитку малого підприємництва у Вінницькій області на 2011-2012 роки», який підготувала комісія з питань промисловості, торгівлі, побутового обслуговування.

Триває робота над галузевими програмами і в інших комісіях обласної Ради.

Повернутись Створено: 22 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація