24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Екологія області – в полі зору депутатів

18 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів, яку очолює Олександр Яремчук.

На засіданні члени комісії розглянули 4 питання. Основним питанням було „Про стан охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів у Вінницькій області”. Доповідав з даної проблематики начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області Володимир Крисько.
Також щодо цього питання інформували 1-й заступник начальника головного управління економіки ОДА Володимир Репей та в.о. начальника головного управління Держкомзему у Вінницькій області Іван Пашкевич.

Також комісія розглянула звернення щодо заборони будівництва на території Людавської сільської ради Жмеринського району сміттєпереробного заводу. Звернення до обласних депутатів направили їхні колеги із Пултівецької сільської ради від імені жителів сіл Пултівці, Красне, Лисянка.
Заявники просять обласну Раду втрутитися у вирішення питання щодо заборони будівництва сміттєпереробного заводу, оскільки, як сказано в листі, «завод планують відкрити серед віковічного лісу, недалеко від лісового заказника, річки Рівець зі ставками, заповідника «Згарський» без консультації з нами».
Голова комісії доручив галузевим управлінням облдержадміністрації здійснити перевірку щодо викладеного питання кожному за своїм напрямом. За її результатами буде зроблено фактичний аналіз проблеми, рішення по якому комісія винесе на повторному засіданні.

Повернутись Створено: 21 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 738

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація