Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Екологія області – в полі зору депутатів

18 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів, яку очолює Олександр Яремчук.

На засіданні члени комісії розглянули 4 питання. Основним питанням було „Про стан охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів у Вінницькій області”. Доповідав з даної проблематики начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області Володимир Крисько.
Також щодо цього питання інформували 1-й заступник начальника головного управління економіки ОДА Володимир Репей та в.о. начальника головного управління Держкомзему у Вінницькій області Іван Пашкевич.

Також комісія розглянула звернення щодо заборони будівництва на території Людавської сільської ради Жмеринського району сміттєпереробного заводу. Звернення до обласних депутатів направили їхні колеги із Пултівецької сільської ради від імені жителів сіл Пултівці, Красне, Лисянка.
Заявники просять обласну Раду втрутитися у вирішення питання щодо заборони будівництва сміттєпереробного заводу, оскільки, як сказано в листі, «завод планують відкрити серед віковічного лісу, недалеко від лісового заказника, річки Рівець зі ставками, заповідника «Згарський» без консультації з нами».
Голова комісії доручив галузевим управлінням облдержадміністрації здійснити перевірку щодо викладеного питання кожному за своїм напрямом. За її результатами буде зроблено фактичний аналіз проблеми, рішення по якому комісія винесе на повторному засіданні.

Повернутись Створено: 21 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація