Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Обранці приділили особливу увагу екології та освіті

4 березня відбулася чергова сесія обласної Ради. На порядок денний засідання було винесено 42 питання.
Найдовше і прискіпливо депутати розглядали питання «Про стан охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів у Вінницькій області».

Самоврядці заслухали детальну доповідь начальника головного управління економіки ОДА Андрія Гижка та співдоповідь голови постійної комісії з питань охорони довкілля і раціонального використання надр Олександра Яремчука.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що невипадково це питання винесене на сесію як головне, адже в області у сфері використання природних ресурсів і надр є багато проблем.
– Розгляд питання на сесії – це лише початок копіткої роботи щодо контролю за використанням природних ресурсів. Зараз ми ставимо завдання депутатам сільських, районних рад впрягатися в цю роботу і не допускати зловживань, нищення природних багатств або використовувати їх задарма, – зауважив С.Татусяк.
Позицію голови облради підтримує і голова облдержадміністрації. Микола Джига вніс пропозицію під час наступної сесії заслухати звіт правоохоронних та контролюючих органів щодо їхньої діяльності у сфері охорони довкілля та використання надр.
Переймалися депутати й освітніми питаннями, адже на сесії було затверджено 4 цільових обласних програми галузі освіти: щодо розвитку позашкільної освіти, підготовки кваліфікованих робітників, «Сільська школа» і «Шкільний автобус».
Також обранці прийняли рішення про впровадження практики роботи Скаржинецької сільської ради Хмільницького району щодо соціально-культурного розвитку села (саме у цій територіальній громаді 2 березня відбулася виїзна президія ОР за участю народного депутата Івана Куровського).
Втім, депутати не змогли визначитися щодо закріплення самих себе за районами та містами обласного значення, в яких вони перш за все здійснюватимуть свою роботу та відповідатимуть за ситуацію у них. Відтак питання було знято з розгляду та направлене на доопрацювання у фракції.

Наостанок засідання голова обласної Ради привітав усіх жінок Вінниччини з Міжнародним жіночим днем. Сергій Татусяк побажав представницям прекрасної статі весни, краси і чарівності, підкресливши, що все, що доброго робиться у цьому світі – робиться заради Жінки!
 

Повернутись Створено: 4 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація