Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Обранці приділили особливу увагу екології та освіті

4 березня відбулася чергова сесія обласної Ради. На порядок денний засідання було винесено 42 питання.
Найдовше і прискіпливо депутати розглядали питання «Про стан охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів у Вінницькій області».

Самоврядці заслухали детальну доповідь начальника головного управління економіки ОДА Андрія Гижка та співдоповідь голови постійної комісії з питань охорони довкілля і раціонального використання надр Олександра Яремчука.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що невипадково це питання винесене на сесію як головне, адже в області у сфері використання природних ресурсів і надр є багато проблем.
– Розгляд питання на сесії – це лише початок копіткої роботи щодо контролю за використанням природних ресурсів. Зараз ми ставимо завдання депутатам сільських, районних рад впрягатися в цю роботу і не допускати зловживань, нищення природних багатств або використовувати їх задарма, – зауважив С.Татусяк.
Позицію голови облради підтримує і голова облдержадміністрації. Микола Джига вніс пропозицію під час наступної сесії заслухати звіт правоохоронних та контролюючих органів щодо їхньої діяльності у сфері охорони довкілля та використання надр.
Переймалися депутати й освітніми питаннями, адже на сесії було затверджено 4 цільових обласних програми галузі освіти: щодо розвитку позашкільної освіти, підготовки кваліфікованих робітників, «Сільська школа» і «Шкільний автобус».
Також обранці прийняли рішення про впровадження практики роботи Скаржинецької сільської ради Хмільницького району щодо соціально-культурного розвитку села (саме у цій територіальній громаді 2 березня відбулася виїзна президія ОР за участю народного депутата Івана Куровського).
Втім, депутати не змогли визначитися щодо закріплення самих себе за районами та містами обласного значення, в яких вони перш за все здійснюватимуть свою роботу та відповідатимуть за ситуацію у них. Відтак питання було знято з розгляду та направлене на доопрацювання у фракції.

Наостанок засідання голова обласної Ради привітав усіх жінок Вінниччини з Міжнародним жіночим днем. Сергій Татусяк побажав представницям прекрасної статі весни, краси і чарівності, підкресливши, що все, що доброго робиться у цьому світі – робиться заради Жінки!
 

Повернутись Створено: 4 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація