Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Обранці приділили особливу увагу екології та освіті

4 березня відбулася чергова сесія обласної Ради. На порядок денний засідання було винесено 42 питання.
Найдовше і прискіпливо депутати розглядали питання «Про стан охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів у Вінницькій області».

Самоврядці заслухали детальну доповідь начальника головного управління економіки ОДА Андрія Гижка та співдоповідь голови постійної комісії з питань охорони довкілля і раціонального використання надр Олександра Яремчука.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що невипадково це питання винесене на сесію як головне, адже в області у сфері використання природних ресурсів і надр є багато проблем.
– Розгляд питання на сесії – це лише початок копіткої роботи щодо контролю за використанням природних ресурсів. Зараз ми ставимо завдання депутатам сільських, районних рад впрягатися в цю роботу і не допускати зловживань, нищення природних багатств або використовувати їх задарма, – зауважив С.Татусяк.
Позицію голови облради підтримує і голова облдержадміністрації. Микола Джига вніс пропозицію під час наступної сесії заслухати звіт правоохоронних та контролюючих органів щодо їхньої діяльності у сфері охорони довкілля та використання надр.
Переймалися депутати й освітніми питаннями, адже на сесії було затверджено 4 цільових обласних програми галузі освіти: щодо розвитку позашкільної освіти, підготовки кваліфікованих робітників, «Сільська школа» і «Шкільний автобус».
Також обранці прийняли рішення про впровадження практики роботи Скаржинецької сільської ради Хмільницького району щодо соціально-культурного розвитку села (саме у цій територіальній громаді 2 березня відбулася виїзна президія ОР за участю народного депутата Івана Куровського).
Втім, депутати не змогли визначитися щодо закріплення самих себе за районами та містами обласного значення, в яких вони перш за все здійснюватимуть свою роботу та відповідатимуть за ситуацію у них. Відтак питання було знято з розгляду та направлене на доопрацювання у фракції.

Наостанок засідання голова обласної Ради привітав усіх жінок Вінниччини з Міжнародним жіночим днем. Сергій Татусяк побажав представницям прекрасної статі весни, краси і чарівності, підкресливши, що все, що доброго робиться у цьому світі – робиться заради Жінки!
 

Повернутись Створено: 4 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація