Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Самоврядці переймаються охороною праці

Депутати обласної Ради почали підготовчу роботу над розробкою Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2015рр.

15 березня постійна комісія облради з питань соціального захисту, зайнятості населення, охорони праці заслухала звіт про виконання даної програми за 2007-2011рр.
Основну доповідь на засіданні комісії зробив начальник відділу державної експертизи умов та охорони праці Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Микола Стефанков.
Співдоповідачами виступили: начальник управління Держпромгірнагляду у Вінницькій області Анатолій Коваль, заступник голови Федерації профспілок Андрій Запорожан, технічний інспектор праці Федерації профспілок Олексій Яблонський, виконавчий директор обласного об’єднання роботодавців Анатолій Півторак.
Загалом комісія позитивно оцінила реалізацію програми протягом 4 років, зазначивши, що її основні показники покращилися. Наприклад, знизився рівень виробничого травматизму, більше працівників стали отримувати компенсацію за роботу в шкідливих умовах, збільшилася кількість атестованих робочих місць, посилився контроль за дотриманням норм охорони праці.
– Дана програма сприяє удосконаленню системи охорони праці на обласному рівні. На сьогодні її рівень на Вінниччині наближений до вимог чинного законодавства, хоча нам є ще над чим працювати, – зазначив Анатолій Коваль.
Представник об’єднання роботодавців Анатолій Півторак звернув увагу присутніх на необхідності підписання на підприємствах колективних договорів, в яких особливу увагу слід приділяти саме питанням охорони праці найманих працівників.
Серед недоліків реалізації програми депутати й чиновники назвали відсутність запланованого фінансування з обласного бюджету. Фактично більшість заходів в рамках програми були здійснені за рахунок місцевих бюджетів.
Окрім того, представники профільних управлінь звернули увагу депутатів обласної Ради на той факт, що в області побутовий травматизм кількісно переважає над виробничим. Відтак чиновники висловили прохання розглянути на обласному рівні питання щодо профілактики побутового травматизму на Вінниччині.

Наразі комісія разом з профільними управліннями готує рекомендації районним, міським радам, структурним підрозділам щодо розробки проекту Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2015рр.
 

Повернутись Створено: 15 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 819

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація