Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутатська діяльність Роздрукувати

Освітяни готують громадські слухання

Постійна комісія обласної Ради з питань освіти і науки на своєму засіданні 14 квітня прийняла рішення про проведення 24 травня поточного року громадських (депутатських) слухань на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку системи загально-середньої освіти».

Із проханням сприяти в організації та проведенні слухань члени комісії звернулися до голови обласної Ради Сергія Татусяка. Як прокоментувала голова комісії Інна Цимбал, потреба у проведенні таких слухань пов’язана із процесом оптимізації шкільної мережі, який передбачає в тому числі і закриття шкіл. Відтак, на думку самоврядців, цей процес не може бути здійснений без згоди чи відома громадськості.

Також «освітня» комісія розглянула та підготувала до затвердження на сесії обласної Ради проект рішення «Про встановлення стипендій обласної державної адміністрації та обласної Ради учням професійно-технічних навчальних закладів, студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації». Цю грошову винагороду щороку отримують студенти-сироти, діти із малозабезпечених родин або ті, що мають особливі досягнення у громадському чи спортивному житті свого навчального закладу.

Будуть цьогоріч матеріально відзначенні і педагоги області. Наразі комісія з питань освіти і науки розглядає список педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів – претендентів на щорічну Премію Верховної Ради України. В місячний термін депутати мають ознайомитись з поданими управлінням освіти і науки ОДА кандидатурами на відзначення та підготувати відповідний проект рішення для затвердження на сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 квітня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація