5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Сесія обласної Ради: питання гірничих відводів не пройшли

5-та сесія обласної Ради на пленарному засіданні 29 квітня розглянула 44 питання порядку денного. 43 з них були раніше опрацьовані комісіями та затвердженні президією ради. Окремим питанням до порядку денного було внесене звернення фракції «Батьківщина» до Президента України, Прем’єр-міністра України та голови Верховної Ради України щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

Депутати підтримали пропозицію колег з «Батьківщини», але з поправкою. Вона полягає у тому, щоб текст звернення доопрацювати таким чином, щоб у ньому не було політичних гасел, а конкретні пропозиції. Затим звернення мають розглянути комісії і президія облради, після чого звернення відправлять до центральних органів влади.
Не підтримали депутати пропозицію Сергія Свитка про звернення обласної Ради до Президента з тим, аби він наклав вето на закон, який рекомендує під час святкування Дня Перемоги використовувати прапори Радянської Армії.
– У мене батько фронтовик, двічі поранений… Він воював під червоними прапорами. Припустимо, заборонили б їхнє використання на день Перемоги. Як би я це пояснив батькові, як би я йому в очі подивився? Я категорично проти заборони. Це наша історія і пам’ять, яку ми маємо берегти, – висловив свою позицію голова облради Сергій Татусяк.
Також на цій сесії депутати нарешті затвердили своє закріплення за районами Вінниччини, в яких вони проводитимуть прийоми громадян, Єдиний депутатський день і тиждень, інші заходи, відповідно до свого статусу.
Не підтримали обранці 3 питання, які стосувалися відведення земельних ділянок для гірничо-видобувних робіт. Як пояснили депутати, ці питання були вивченні поверхнево, відтак голова обласної Ради доручив профільним комісіям ще раз розглянути ці питання. А голова облдержадміністрації порекомендував врахувати при цьому думку громадян, які мешкають на території того чи іншого гірничого відводу.
Крім того, депутати внесли зміни до низки обласних програм, до обласного бюджету та вирішили поточні питання, які стосуються комунального майна.

Повернутись Створено: 29 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 947

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація