Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Сесія обласної Ради: нові програми й актуальні проблеми

Шоста чергова сесія обласної Ради 6 скликання, яка відбулася 15 липня, була різноплановою та результативною. Депутати прийняли 3 нових для області програми та внесли зміни ще до двох. Також обранці заслухали інформацію про діяльність обласної прокуратури за 6 місяців цього року.

Інформацію «Про стан законності в області, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури у першому півріччі 2011 року» виголосив 1-й заступник прокурора Вінницької області Микола Качур.

Опісля депутати дискутували довкола головних питань порядку денного – освітніх. Попри різне бачення розвитку дошкільної та шкільної освіти на Вінниччині, самоврядці були одностайні в одному: жоден освітній заклад в області не буде ліквідовано чи реорганізовано без згоди жителів територіальної громади.
Депутати прийняли «Обласну програму розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року», фінансування якої передбачено за рахунок коштів державного бюджету – 40 млн. грн.; обласного – 3,750 млн. грн.; спонсорських коштів – 100 тис. грн.

Окрім освітньої програми, депутати прийняли ще дві, важливі для соціально-економічного розвитку регіону та покращення життя його жителів. Це – «Програма розвитку малої гідроенергетики у Вінницькій області на 2011-2015 роки», яку вінницькі обранці розробили й затвердили першими в Україні, з огляду на доручення Президента про використання альтернативних джерел енергії. «Програма поводження з твердими побутовими відходами у Вінницькій області на 2011-2015 роки» має на меті ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, будівництво нових полігонів ТПВ у відповідності до сучасних норм, забезпечення районів спецтранспортом для прибирання та вивезення сміття тощо.

Дискусійними на сесії знову стали питання щодо гірничого відводу на промислову розробку пісковиків у кількох районах області. Чотири питання з цього приводу було перенесено з минулої сесії. Вони були вивченні у комісіях у міжсесійний період і отримали позитивний висновок управління економіки. Втім, депутати «дали зелене світло» гірничим відводам тільки після того, як було прийняте рішення про поіменне голосування даних питань. Відтак, зрештою підприємства зможуть працювати, платити податки до бюджету та зарплату людям.

Також вдруге на сесії розглядалося питання «Про створення філії Вінницького обласного краєзнавчого музею «Історично-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму». Цього разу рішення було прийняте без дискусій, адже у міжсесійний період проводилася ґрунтовна просвітницька робота в територіальних громадах, з громадськими організаціями та політичними партіями. «Люди зрозуміли, що створення музейного комплексу, – це не тільки імідж Вінниччини, а й великі додаткові кошти для області», – прокоментував голова облради Сергій Татусяк.

Загалом сесія розглянула 40 питань порядку денного.
 

Повернутись Створено: 18 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація