03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Вінниччина матиме програму розвитку овочівництва

Постійна комісія обласної Ради з питань агропромислового комплексу напрацювала проект рішення «Про Програму розвитку овочівництва та переробної галузі Вінницької області на період до 2020 року», яке планує винести на розгляд чергової сесії облради.

10 серпня року на засіданні комісії її учасниками відбулося обговорення даної програми, внесені остаточні зміни та зауваження. Окрім депутатів-членів комісії, у роботі засідання взяла участь заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк. Вона зауважила, що розроблена програма відповідає засадам агропромислової політики, яку наразі здійснює виконавча влада області та на якій наголошує уряд країни.
Окрім зазначеної програми, на порядку денному комісії були питання «Про хід виконання обласних довгострокових програм в галузі сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розвитку інфраструктури сільської місцевості» та «Про стан залучення інвестицій у сільськогосподарське виробництво за підсумками І півріччя 2011 року».

Повернутись Створено: 12 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація