Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Наталія Гетце підтримує параолімпійців

Депутат Вінницької обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце заявила про фінансову підтримку участі у Параолімпійських іграх-2012 вінничанки Олени Войтко. Завдяки сприянню депутатки 50-річна спортсменка-інвалід наступного року поїде до Лондона виборювати перемогу у змаганнях з пауерліфтингу.

На прес-конференції, яка відбулася за участю Олени Войтко і Наталії Гетце, спортсменка повідомила, що хоча й отримала ліцензію на участь у Параолімпіаді, втім не сподівалася представляти Україну в Англії.
– За перемогу у вітчизняних змаганнях я отримую лише 1 тисячу гривень щомісячної стипендії, – зізналася Олена.
Наталія Гетце говорить, що люди, котрі мають активну життєву позицію надихають на нові добрі страви. Саме тому у депутатській діяльності Наталія Миколаївна приділяє особливу увагу підтримці вінничан з особливими потребами, в тому числі і спортсменів.
Так наприкінці листопада у Вінниці за підтримки депутатки відбудуться відкриті змагання з баскетболу серед дітей, які мають ураження опорно-рухової системи.
– На сьогодні я як депутат обласної ради започаткувала Програму щодо підтримки людей, які самі працюють над собою, і власним життям змінюють навколишній світ. Програма передбачає матеріальну, методичну, юридичну та психологічну підтримку тим, хто власним прикладом прагне змінити суспільство на краще, є прикладом для інших, ламає негативні стереотипи, – зазначила Наталія Гетце.


Довідка: Олена Войтко є дворазовою чемпіонкою України та майстром спорту міжнародного класу, членом Національної збірної України з пауерліфтингу. В 2007 році спортсменка здобула бронзу на Чемпіонаті Європи, а на Параолімпійських іграх 2008р. в Пекіні Олена посіла 5-те місце.

 

http://ngettse.com.ua/activity/show/3/1.html

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 850

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація