6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Наталія Гетце підтримує параолімпійців

Депутат Вінницької обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце заявила про фінансову підтримку участі у Параолімпійських іграх-2012 вінничанки Олени Войтко. Завдяки сприянню депутатки 50-річна спортсменка-інвалід наступного року поїде до Лондона виборювати перемогу у змаганнях з пауерліфтингу.

На прес-конференції, яка відбулася за участю Олени Войтко і Наталії Гетце, спортсменка повідомила, що хоча й отримала ліцензію на участь у Параолімпіаді, втім не сподівалася представляти Україну в Англії.
– За перемогу у вітчизняних змаганнях я отримую лише 1 тисячу гривень щомісячної стипендії, – зізналася Олена.
Наталія Гетце говорить, що люди, котрі мають активну життєву позицію надихають на нові добрі страви. Саме тому у депутатській діяльності Наталія Миколаївна приділяє особливу увагу підтримці вінничан з особливими потребами, в тому числі і спортсменів.
Так наприкінці листопада у Вінниці за підтримки депутатки відбудуться відкриті змагання з баскетболу серед дітей, які мають ураження опорно-рухової системи.
– На сьогодні я як депутат обласної ради започаткувала Програму щодо підтримки людей, які самі працюють над собою, і власним життям змінюють навколишній світ. Програма передбачає матеріальну, методичну, юридичну та психологічну підтримку тим, хто власним прикладом прагне змінити суспільство на краще, є прикладом для інших, ламає негативні стереотипи, – зазначила Наталія Гетце.


Довідка: Олена Войтко є дворазовою чемпіонкою України та майстром спорту міжнародного класу, членом Національної збірної України з пауерліфтингу. В 2007 році спортсменка здобула бронзу на Чемпіонаті Європи, а на Параолімпійських іграх 2008р. в Пекіні Олена посіла 5-те місце.

 

http://ngettse.com.ua/activity/show/3/1.html

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 961

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація