5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Наталія Гетце підтримує параолімпійців

Депутат Вінницької обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце заявила про фінансову підтримку участі у Параолімпійських іграх-2012 вінничанки Олени Войтко. Завдяки сприянню депутатки 50-річна спортсменка-інвалід наступного року поїде до Лондона виборювати перемогу у змаганнях з пауерліфтингу.

На прес-конференції, яка відбулася за участю Олени Войтко і Наталії Гетце, спортсменка повідомила, що хоча й отримала ліцензію на участь у Параолімпіаді, втім не сподівалася представляти Україну в Англії.
– За перемогу у вітчизняних змаганнях я отримую лише 1 тисячу гривень щомісячної стипендії, – зізналася Олена.
Наталія Гетце говорить, що люди, котрі мають активну життєву позицію надихають на нові добрі страви. Саме тому у депутатській діяльності Наталія Миколаївна приділяє особливу увагу підтримці вінничан з особливими потребами, в тому числі і спортсменів.
Так наприкінці листопада у Вінниці за підтримки депутатки відбудуться відкриті змагання з баскетболу серед дітей, які мають ураження опорно-рухової системи.
– На сьогодні я як депутат обласної ради започаткувала Програму щодо підтримки людей, які самі працюють над собою, і власним життям змінюють навколишній світ. Програма передбачає матеріальну, методичну, юридичну та психологічну підтримку тим, хто власним прикладом прагне змінити суспільство на краще, є прикладом для інших, ламає негативні стереотипи, – зазначила Наталія Гетце.


Довідка: Олена Войтко є дворазовою чемпіонкою України та майстром спорту міжнародного класу, членом Національної збірної України з пауерліфтингу. В 2007 році спортсменка здобула бронзу на Чемпіонаті Європи, а на Параолімпійських іграх 2008р. в Пекіні Олена посіла 5-те місце.

 

http://ngettse.com.ua/activity/show/3/1.html

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 1108

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація