Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Наталія Гетце підтримує спорт для особливих дітей

25 листопада в спортивному комплексі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова відбувся баскетбольний турнір, в якому взяли участь діти з синдромом Дауна та діти з інтелектуальною недостатністю Вінницької області. За підтримки депутата обласної ради Гетце Наталії та міжнародної організації USA PEACE CORPS, Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Вінницька громадська організація допомоги дітям з інтелектуальною недостатністю «Надія» провели у акцію за міжнародною програмою «SpecialOlimpics» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

– Майбутнє повноцінне життя дітей з синдромом Дауна та дітей з низьким рівнем інтелекту, залежить від повноцінної реабілітації і соціалізації. Я маю теорію, що особливі люди, про яких ми зараз говоримо, потрібні нам більше, ніж ми їм. Бо саме вони здатні творити те, що змінює світ, – зазначила Наталія Гетце.
Голова бюджетної комісії облради вважає, що синдром Дауна правильно називають синдромом любові й добра, бо ці люди не знають, що таке ненависть. Багато відкриттів, всесвітньо відомих досягнень у мистецтві й науці зроблено саме людьми особливими.
– Я вважаю, що таким людям ми зобов’язані допомагати заради нас самих. І я рада, що можу прислужитися цій важливій справі, – каже Н.Гетце.
Змагання з баскетболу проводилися за програмою спеціальної олімпіади «Об’єднаний спорт» в рамках європейського баскетбольного тижня, який триває у країнах Європи з 25 жовтня по 3 листопада.
У Вінниці цей турнір проводиться вже 4 раз. Його учасники – команди громадських організацій, реабілітаційних центрів і спеціалізованих шкіл-інтернатів. Цього разу у змаганні взяли участь шість команд (60 учасників) і дві команди вболівальників. Команди діляться на дивізіони, що групуються за статтю, віком і можливостями дітей. Учасники тренувалися 6 тижнів до початку змагання. Сама ж гра тривала по 10 хвилин у два тайми.
В першому дивізіоні 1-ше місце зайняла Вінницька загальноосвітня спеціальна школа, де навчаються діти з низьким рівнем інтелекту. Друге місце – Прибузька допоміжна школа-інтернат.
Переможці другого дивізіону – команда реабілітаційного центру «Обрій», друге місце дісталося громадській організації «Паросток», третє місце –виборола громадська організація «Відкриті серця».
Всі учасники отримали медалі, почесні стрічки та подарунки від організаторів та спонсорів.
– Завдяки організаторам спонсорам та не байдужим людям діти можуть відчути себе повноцінними і брати активну участь у змаганнях, спілкуватися з іншими дітьми, отримати задоволення і заслужені подарунки. Адже суть змагань не в перемозі, а в об’єднанні людських сердець, – підкреслила спонсор турніру Наталія Гетце. 

http://ngettse.com.ua/activity/show/2/1.html
 

Повернутись Створено: 30 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація