24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Наталія Гетце підтримує спорт для особливих дітей

25 листопада в спортивному комплексі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова відбувся баскетбольний турнір, в якому взяли участь діти з синдромом Дауна та діти з інтелектуальною недостатністю Вінницької області. За підтримки депутата обласної ради Гетце Наталії та міжнародної організації USA PEACE CORPS, Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Вінницька громадська організація допомоги дітям з інтелектуальною недостатністю «Надія» провели у акцію за міжнародною програмою «SpecialOlimpics» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

– Майбутнє повноцінне життя дітей з синдромом Дауна та дітей з низьким рівнем інтелекту, залежить від повноцінної реабілітації і соціалізації. Я маю теорію, що особливі люди, про яких ми зараз говоримо, потрібні нам більше, ніж ми їм. Бо саме вони здатні творити те, що змінює світ, – зазначила Наталія Гетце.
Голова бюджетної комісії облради вважає, що синдром Дауна правильно називають синдромом любові й добра, бо ці люди не знають, що таке ненависть. Багато відкриттів, всесвітньо відомих досягнень у мистецтві й науці зроблено саме людьми особливими.
– Я вважаю, що таким людям ми зобов’язані допомагати заради нас самих. І я рада, що можу прислужитися цій важливій справі, – каже Н.Гетце.
Змагання з баскетболу проводилися за програмою спеціальної олімпіади «Об’єднаний спорт» в рамках європейського баскетбольного тижня, який триває у країнах Європи з 25 жовтня по 3 листопада.
У Вінниці цей турнір проводиться вже 4 раз. Його учасники – команди громадських організацій, реабілітаційних центрів і спеціалізованих шкіл-інтернатів. Цього разу у змаганні взяли участь шість команд (60 учасників) і дві команди вболівальників. Команди діляться на дивізіони, що групуються за статтю, віком і можливостями дітей. Учасники тренувалися 6 тижнів до початку змагання. Сама ж гра тривала по 10 хвилин у два тайми.
В першому дивізіоні 1-ше місце зайняла Вінницька загальноосвітня спеціальна школа, де навчаються діти з низьким рівнем інтелекту. Друге місце – Прибузька допоміжна школа-інтернат.
Переможці другого дивізіону – команда реабілітаційного центру «Обрій», друге місце дісталося громадській організації «Паросток», третє місце –виборола громадська організація «Відкриті серця».
Всі учасники отримали медалі, почесні стрічки та подарунки від організаторів та спонсорів.
– Завдяки організаторам спонсорам та не байдужим людям діти можуть відчути себе повноцінними і брати активну участь у змаганнях, спілкуватися з іншими дітьми, отримати задоволення і заслужені подарунки. Адже суть змагань не в перемозі, а в об’єднанні людських сердець, – підкреслила спонсор турніру Наталія Гетце. 

http://ngettse.com.ua/activity/show/2/1.html
 

Повернутись Створено: 30 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація