Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Президія обласної Ради узгодила порядок денний чергової сесії

20 грудня президія обласної Ради узгодила 49 питань порядку денного чергової 8 сесії обласної Ради, яка відбудеться 23 грудня. Серед основних питань, які розглядатимуть депутати, – «Про звіт голови обласної Ради про діяльність з листопада 2010 року по грудень 2011 року» та «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2012 рік».

На засіданні президії до Програми економічного і соціального розвитку було внесено низку пропозицій, які головне управління економіки облдержадміністрації розгляне та внесе до документа.
Також серед важливих для області питань на сесії розглядатимуться «Про Обласну програму досягнення оптимального рівня лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки», «Про Програму створення оптимальних умов для здійснення правосуддя, захисту інтересів фізичних та юридичних осіб у Вінницькому окружному адміністративному суді на 2012-2013 роки», «Про відзначення 80-ї річниці утворення Вінницької області», «Про ініціювання створення Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування».
Крім того депутати мають намір затвердити план роботи Вінницької обласної Ради 6 скликання на 2012 рік, внести деякі зміни до регламенту обласної Ради та затвердити порядок використання коштів обласного бюджету на надання грошової допомоги громадянам.
Також члени президії домовилися, що для прийняття обласного бюджету на 2012 рік обласна Рада збереться на позачергову сесію, позаяк ще не прийнято держаного бюджету-2012.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація