Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Відбулася чергова сесія обласної Ради

14 лютого відбулося пленарне засідання 10 чергової сесії обласної Ради 6 скликання. У ході засідання депутати розглянули 43 питання порядку денного. З-поміж іншого – внесено зміни до обласного бюджету на 2012 рік, затверджено 4 обласних програми, прийняте звернення до Кабінету Міністрів України, розглянуті питання комунальної власності та гірничих відводів.

На початку засідання прокурор Вінницької області Олександр Мрихин поінформував депутатів та запрошених про стан законності в області та заходи щодо її зміцнення у 2011 році. За його словами, торік рівень злочинності на Вінниччині знизився на 1%. Попри незначний показник, О.Мрихин зауважив, що його досягнуто великою мірою завдяки співпраці прокуратури із органами державної влади та місцевого самоврядування області.
– Досягти бажаного результату у боротьбі зі злочинністю можливо тільки спільними зусиллями, – наголосив прокурор.
Олександр Мрихин також звернув увагу керівництва області на стан дотримання трудового законодавства на Вінниччині, зокрема, на ліквідацію боргів із зарплати.

Також під час сесії було вручено «Дипломи обласної Ради» 15-м переможцям 1-го туру Обласного конкурсу на кращу творчу роботу щодо стратегії розвитку територіальної громади на період до 2020 року серед дітей та учнівської молоді, що навчаються в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах області.

Крім того було прийнято два депутатських запити: депутата А.Коваля про впорядкування меж села Широка Гребля Козятинського району; депутата С.Свитка щодо встановлення пам’ятника Т.Шевченку у м.Вінниці.
 

Повернутись Створено: 14 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 933

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація