Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Відбулася чергова сесія обласної Ради

14 лютого відбулося пленарне засідання 10 чергової сесії обласної Ради 6 скликання. У ході засідання депутати розглянули 43 питання порядку денного. З-поміж іншого – внесено зміни до обласного бюджету на 2012 рік, затверджено 4 обласних програми, прийняте звернення до Кабінету Міністрів України, розглянуті питання комунальної власності та гірничих відводів.

На початку засідання прокурор Вінницької області Олександр Мрихин поінформував депутатів та запрошених про стан законності в області та заходи щодо її зміцнення у 2011 році. За його словами, торік рівень злочинності на Вінниччині знизився на 1%. Попри незначний показник, О.Мрихин зауважив, що його досягнуто великою мірою завдяки співпраці прокуратури із органами державної влади та місцевого самоврядування області.
– Досягти бажаного результату у боротьбі зі злочинністю можливо тільки спільними зусиллями, – наголосив прокурор.
Олександр Мрихин також звернув увагу керівництва області на стан дотримання трудового законодавства на Вінниччині, зокрема, на ліквідацію боргів із зарплати.

Також під час сесії було вручено «Дипломи обласної Ради» 15-м переможцям 1-го туру Обласного конкурсу на кращу творчу роботу щодо стратегії розвитку територіальної громади на період до 2020 року серед дітей та учнівської молоді, що навчаються в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах області.

Крім того було прийнято два депутатських запити: депутата А.Коваля про впорядкування меж села Широка Гребля Козятинського району; депутата С.Свитка щодо встановлення пам’ятника Т.Шевченку у м.Вінниці.
 

Повернутись Створено: 14 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація