Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутатська діяльність Роздрукувати

Обласна Рада запрацювала у повному складі

Депутатський корпус Вінницької обласної Ради запрацював у повному складі. Лави обласного представницького органу влади поповнила Любов Спірідонова. Вона обрана депутатом в одномандатному мажоритарному окрузі №19 в Липовецькому районі замість вибулого Василя Чернія.
27 квітня вже у повному складі депутати на 11 черговій сесії обласної Ради розглянули 57 питань.

Головним питанням порядку денного було визначено доповідь начальника управління МВСУ у Вінницькій області Валерія Ноніка «Про стан законності, боротьби із злочинністю, запобігання та протидії корупції, охорони громадського порядку на території Вінницької області». Інформацію депутати взяли до відома, натомість внесли кілька пропозицій від профільної комісії обласної Ради та Громадської Ради при облдержадміністрації й обласній Раді до рішення сесії та щодо розробки концепції реформування системи правоохоронних органів на урядовому рівні.
Також самоврядці розглянули кілька обласних програм.
Про хід виконання «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вінницької області на 2010-2014 роки» звітувало Головне управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку.
Про результати «Обласної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2008-2011 роки» доповідало управління охорони здоров’я і курортів ОДА. Обранці прийняли рішення почати напрацьовувати проект цієї програми на 2012-2016 роки.
Щодо нових програм, то депутати затвердили «Регіональну програму використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності, інвентаризації земель, розробки схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель у Вінницькій області на 2012-2015 роки».
Крім того, сесія заслухала звіт про роботу постійної комісії Вінницької обласної Ради 6 скликання з питань культури, духовності та історичної спадщини та звіт про виконання обласного бюджету за 2011 рік.
Були також внесені зміни до бюджету на 2012 рік та до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2012 рік.
Ще депутати призначили стипендії спортсменам-кандидатам до олімпійської збірної команди України та провідним спортсменам області з пріоритетних олімпійських видів спорту, членам збірних команд України.

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація