20 червня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 14.06.2019 №123 Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 1. Провести пленарне засідання чергової 38 сесії обласної Ради 7 скликання 26 червня 2019 року о 10.00 годині в ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Про шляхи впровадження цифрового мовлення

Як вдосконалити процес впровадження цифрового мовлення на території Вінницької області - вирішували депутати на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору, яке відбулось 8 червня.

Питання впровадження цифрового мовлення виникло в зв’язку з необхідністю до 2015 року повного переходу України на цифрове ефірне телебачення.
- Ми єдина область в Україні, яка першою привернула увагу громадськості до обговорення цього важливого питання - підкреслила голова постійної комісії Марина Коваль, розпочинаючи засідання.
Про шляхи впровадження цифрового мовлення інформував представник Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик. Він зазначив, що 21 березня нинішнього року Постановою Кабінету Міністрів України затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (телетюнерами). На ці потреби в Державному бюджеті передбачено 350 млн. 120 тисяч гривень.
Перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Каратаєва поінформувала присутніх, хто буде мати право на безкоштовне отримання телетюнерів. Це інваліди першої та другої групи, а також інваліди війни третьої групи; особи, які виховують дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; особи із малозабезпечених сімей, що отримують державну соціальну допомогу згідно із Законом України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям і особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.
Серед низки проблем в питанні впровадження цифрового мовлення на території нашої області є низька поінформованість населення та труднощі з розповсюдженням сигналу в географічно важкодоступних районах. Для подолання цих проблем депутати постійної комісії вирішили протягом тижня спільно з представництвом Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області та управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації напрацювати пропозиції, які обговорять на наступному засіданні.

Додаткову інформацію можна дивитись тут:

 

Повернутись Створено: 8 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 589

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація