Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Про шляхи впровадження цифрового мовлення

Як вдосконалити процес впровадження цифрового мовлення на території Вінницької області - вирішували депутати на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору, яке відбулось 8 червня.

Питання впровадження цифрового мовлення виникло в зв’язку з необхідністю до 2015 року повного переходу України на цифрове ефірне телебачення.
- Ми єдина область в Україні, яка першою привернула увагу громадськості до обговорення цього важливого питання - підкреслила голова постійної комісії Марина Коваль, розпочинаючи засідання.
Про шляхи впровадження цифрового мовлення інформував представник Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик. Він зазначив, що 21 березня нинішнього року Постановою Кабінету Міністрів України затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (телетюнерами). На ці потреби в Державному бюджеті передбачено 350 млн. 120 тисяч гривень.
Перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Каратаєва поінформувала присутніх, хто буде мати право на безкоштовне отримання телетюнерів. Це інваліди першої та другої групи, а також інваліди війни третьої групи; особи, які виховують дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; особи із малозабезпечених сімей, що отримують державну соціальну допомогу згідно із Законом України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям і особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.
Серед низки проблем в питанні впровадження цифрового мовлення на території нашої області є низька поінформованість населення та труднощі з розповсюдженням сигналу в географічно важкодоступних районах. Для подолання цих проблем депутати постійної комісії вирішили протягом тижня спільно з представництвом Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області та управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації напрацювати пропозиції, які обговорять на наступному засіданні.

Додаткову інформацію можна дивитись тут:

 

Повернутись Створено: 8 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 692

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація