Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Про шляхи впровадження цифрового мовлення

Як вдосконалити процес впровадження цифрового мовлення на території Вінницької області - вирішували депутати на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору, яке відбулось 8 червня.

Питання впровадження цифрового мовлення виникло в зв’язку з необхідністю до 2015 року повного переходу України на цифрове ефірне телебачення.
- Ми єдина область в Україні, яка першою привернула увагу громадськості до обговорення цього важливого питання - підкреслила голова постійної комісії Марина Коваль, розпочинаючи засідання.
Про шляхи впровадження цифрового мовлення інформував представник Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик. Він зазначив, що 21 березня нинішнього року Постановою Кабінету Міністрів України затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (телетюнерами). На ці потреби в Державному бюджеті передбачено 350 млн. 120 тисяч гривень.
Перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Каратаєва поінформувала присутніх, хто буде мати право на безкоштовне отримання телетюнерів. Це інваліди першої та другої групи, а також інваліди війни третьої групи; особи, які виховують дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; особи із малозабезпечених сімей, що отримують державну соціальну допомогу згідно із Законом України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям і особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.
Серед низки проблем в питанні впровадження цифрового мовлення на території нашої області є низька поінформованість населення та труднощі з розповсюдженням сигналу в географічно важкодоступних районах. Для подолання цих проблем депутати постійної комісії вирішили протягом тижня спільно з представництвом Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області та управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації напрацювати пропозиції, які обговорять на наступному засіданні.

Додаткову інформацію можна дивитись тут:

 

Повернутись Створено: 8 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 732

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація