Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Про шляхи впровадження цифрового мовлення

Як вдосконалити процес впровадження цифрового мовлення на території Вінницької області - вирішували депутати на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору, яке відбулось 8 червня.

Питання впровадження цифрового мовлення виникло в зв’язку з необхідністю до 2015 року повного переходу України на цифрове ефірне телебачення.
- Ми єдина область в Україні, яка першою привернула увагу громадськості до обговорення цього важливого питання - підкреслила голова постійної комісії Марина Коваль, розпочинаючи засідання.
Про шляхи впровадження цифрового мовлення інформував представник Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик. Він зазначив, що 21 березня нинішнього року Постановою Кабінету Міністрів України затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (телетюнерами). На ці потреби в Державному бюджеті передбачено 350 млн. 120 тисяч гривень.
Перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Каратаєва поінформувала присутніх, хто буде мати право на безкоштовне отримання телетюнерів. Це інваліди першої та другої групи, а також інваліди війни третьої групи; особи, які виховують дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; особи із малозабезпечених сімей, що отримують державну соціальну допомогу згідно із Законом України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям і особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.
Серед низки проблем в питанні впровадження цифрового мовлення на території нашої області є низька поінформованість населення та труднощі з розповсюдженням сигналу в географічно важкодоступних районах. Для подолання цих проблем депутати постійної комісії вирішили протягом тижня спільно з представництвом Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області та управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації напрацювати пропозиції, які обговорять на наступному засіданні.

Додаткову інформацію можна дивитись тут:

 

Повернутись Створено: 8 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 652

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація