4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Нові програми та розподіл бюджету – основні питання сесії

10 липня президія обласної Ради затвердила 31 питання порядку денного 12-ї чергової сесії обласної Ради 6 скликання. Серед ключових питань – дві нові обласні програми: «Програма зайнятості населення Вінницької області на 2012-2014 роки» та «Обласна цільова соціальна програма подолання та запобігання бідності на період до 2015 року».

Голова облради Сергій Татусяк наголосив, що обласна програма зайнятості населення розроблена в світлі нового проекту «Закону про зайнятість населення», який наразі зареєстровано у Верховній Раді та обговорюється громадськістю і експертами.
– Нинішній закон про зайнятість не відповідає вимогам дня, не задовольняє людей, суспільство. Ми маємо свої бачення покращення ситуації, які виклали у новій програмі, і хочемо, щоб вони дійшли до центру. Тому наші пропозиції нещодавно ми передали віце-прем’єру Тігіпку, коли той перебував у Вінниці, – прокоментував С.Татусяк.
Також голова облради звернув увагу, що за результатами 1-го півріччя 2012 року обласний бюджет перевиконано на 5% (або на 15 млн. грн.).
– Більшу частину коштів буде перераховано на галузь охорони здоров’я – лікарні, госпіталь інвалідів – це пріоритет. Також буде профінансовано роботи з оцінки вартості землі в області. Буде поповнено екологічний фонд та виділено 250 тисяч на утримання вінницького звіринця, – повідомив Сергій Пилипович.
Крім того, додатковий 1 млн. грн. депутати мають намір направити на реалізацію проектів розвитку територіальних громад, які визначилися в рамках обласного конкурсу.

Нагадаємо, пленарне засідання 12 чергової сесії обласної Ради 6 скликання відбудеться 17 липня 2012 року о 10 годині в приміщенні обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 10 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація