Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

«Мовне» питання здобуло консенсус

17 липня депутати обласної Ради прийняли звернення до Президента України В.Ф.Януковича з приводу прийняття Верховною радою України закону «Про засади державної мовної політики». Обранці проголосували за звернення після перерви, що була оголошена у пленарному засіданні до 17:00, та повернення до зали представників фракцій ВО «Батькіщина», «Фронт змін» та «Єдність Вінниччини». Вони покидали залу під час ранкового засідання, оскільки вимагали термінового розгляду «мовного» питання.
Оголошуючи продовження засідання сесії, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що звернення до Президента України, яке було запропоноване опозиційними фракціями, доопрацьоване.
– Відбулося засідання фракцій. В результаті – текст звернення узгоджений всіма сторонами і у такому варіанті буде направлений Президенту, – прокоментував С.Татусяк.
У своєму зверненні депутати наголосили Гаранту Конституції, що «в Україні має бути лише одна державна мова – українська».
«Прийняття Верховною радою законопроекту викликало обурення частини громадян України, призвело до конфронтації та протистоянь в окремих регіонах нашої держави. На Вінниччині прийняття даного закону також сприйнято неоднозначно», зазначено у документі.
Відтак депутати Вінниччини просять Президента доручити відповідним інституціям провести правову експертизу законопроекту. Також вони вважають за необхідне провести всенародне обговорення даного законопроекту.

Повністю текст звернення можна подивитися тут:

Повернутись Створено: 18 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 692

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація