4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

«Мовне» питання здобуло консенсус

17 липня депутати обласної Ради прийняли звернення до Президента України В.Ф.Януковича з приводу прийняття Верховною радою України закону «Про засади державної мовної політики». Обранці проголосували за звернення після перерви, що була оголошена у пленарному засіданні до 17:00, та повернення до зали представників фракцій ВО «Батькіщина», «Фронт змін» та «Єдність Вінниччини». Вони покидали залу під час ранкового засідання, оскільки вимагали термінового розгляду «мовного» питання.
Оголошуючи продовження засідання сесії, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що звернення до Президента України, яке було запропоноване опозиційними фракціями, доопрацьоване.
– Відбулося засідання фракцій. В результаті – текст звернення узгоджений всіма сторонами і у такому варіанті буде направлений Президенту, – прокоментував С.Татусяк.
У своєму зверненні депутати наголосили Гаранту Конституції, що «в Україні має бути лише одна державна мова – українська».
«Прийняття Верховною радою законопроекту викликало обурення частини громадян України, призвело до конфронтації та протистоянь в окремих регіонах нашої держави. На Вінниччині прийняття даного закону також сприйнято неоднозначно», зазначено у документі.
Відтак депутати Вінниччини просять Президента доручити відповідним інституціям провести правову експертизу законопроекту. Також вони вважають за необхідне провести всенародне обговорення даного законопроекту.

Повністю текст звернення можна подивитися тут:

Повернутись Створено: 18 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація