Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Ухвалено проект Програми розвитку рибного господарства на Вінниччині

6 листопада 2012 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр.
Комісія на чолі з головою Олександром Яремчуком розглянула 7 проектів рішень щодо сфери надрокористування, в тому числі проекти про погодження спеціального дозволу на користування надрами з метою промислової розробки корисних копалин.
Крім того, постійна комісія розглянула Програму розвитку рибного господарства у Вінницькій області на 2012-2016 роки, яка була розроблена Головним державним управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області спільно з Вінницьким національним аграрним університетом.
Ця Програма схвалена Вченою радою Вінницького національного аграрного університету та визнана Державним агентством рибного господарства України однією з найкращих серед 8 вже прийнятих в Україні.
Програма спрямована на підтримку та розвиток галузі рибництва, забезпечення раціональних норм споживання риби населенням області, стабілізації цінової ситуації на ринку рибної продукції.
Одним із завдань програми є створення на базі Вінницького національного аграрного університету навчального науково-виробничого рибного господарства для підготовки фахівців у галузі знань „Рибне господарство та аквакультура” та будівництво комплексу з відтворення найбільш цінних та зникаючих видів риб України.
Депутати постійної комісії схвалили проект рішення про Програму розвитку рибного господарства у Вінницькій області на 2012-2016 роки та запропонували внести її на розгляд чергової сесії обласної Ради.
На засіданні було заслухано інформацію начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області Криська В.Г. про Регіональну програму охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки. Першочерговими напрямами якої, як було зазначено у виступі, є: підвищення рівня суспільної екологічної свідомості, поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки, припинення втрат біологічного та ландшафтного різноманіття і формування екологічної мережі області. Депутати підтримали проект рішення про Регіональну програму охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки.
У засіданні постійної комісії взяли участь Коваль А.Д., начальник Територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області; Коник О.М., начальник Головного управління Держкомзему у Вінницькій області; Репей В.І., заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації; Дубовий Ю.В., начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області; Заїка М.П., начальник відділу тваринництва Головного управління агропромислового розвитку; Лесніковська К.А., провідний іхтіолог Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області.

 


Повернутись Створено: 7 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація