24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Ухвалено проект Програми розвитку рибного господарства на Вінниччині

6 листопада 2012 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр.
Комісія на чолі з головою Олександром Яремчуком розглянула 7 проектів рішень щодо сфери надрокористування, в тому числі проекти про погодження спеціального дозволу на користування надрами з метою промислової розробки корисних копалин.
Крім того, постійна комісія розглянула Програму розвитку рибного господарства у Вінницькій області на 2012-2016 роки, яка була розроблена Головним державним управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області спільно з Вінницьким національним аграрним університетом.
Ця Програма схвалена Вченою радою Вінницького національного аграрного університету та визнана Державним агентством рибного господарства України однією з найкращих серед 8 вже прийнятих в Україні.
Програма спрямована на підтримку та розвиток галузі рибництва, забезпечення раціональних норм споживання риби населенням області, стабілізації цінової ситуації на ринку рибної продукції.
Одним із завдань програми є створення на базі Вінницького національного аграрного університету навчального науково-виробничого рибного господарства для підготовки фахівців у галузі знань „Рибне господарство та аквакультура” та будівництво комплексу з відтворення найбільш цінних та зникаючих видів риб України.
Депутати постійної комісії схвалили проект рішення про Програму розвитку рибного господарства у Вінницькій області на 2012-2016 роки та запропонували внести її на розгляд чергової сесії обласної Ради.
На засіданні було заслухано інформацію начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області Криська В.Г. про Регіональну програму охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки. Першочерговими напрямами якої, як було зазначено у виступі, є: підвищення рівня суспільної екологічної свідомості, поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки, припинення втрат біологічного та ландшафтного різноманіття і формування екологічної мережі області. Депутати підтримали проект рішення про Регіональну програму охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки.
У засіданні постійної комісії взяли участь Коваль А.Д., начальник Територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області; Коник О.М., начальник Головного управління Держкомзему у Вінницькій області; Репей В.І., заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації; Дубовий Ю.В., начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області; Заїка М.П., начальник відділу тваринництва Головного управління агропромислового розвитку; Лесніковська К.А., провідний іхтіолог Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області.

 


Повернутись Створено: 7 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 692

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація