Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

 

 

На контролі комісії – виконання програм

В обласній Раді відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору. На засіданні депутати затвердили план роботи комісії на 2013 рік та обговорили інші питання.

На засіданні постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору депутати обговорили три основні питання. Вони внесли пропозиції щодо майбутньої діяльності та затвердили план роботи комісії на 2013 рік.
Серед основних пунктів плану - виконання обласної «Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області на 2012-2015 роки», «Програми забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Вінницької області на 2011-2013 роки» та виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Вінницькій області.
На засіданні комісії депутати також проаналізували діяльність газети обласної Ради «Вінниччина» та внесли ряд пропозицій: щодо вдосконалення структури газети; забезпечення виконання принципу невтручання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у редакційну політику друкованого засобу; надання можливості висловлювати думку з приводу громадсько-політичних подій на шпальтах газети представникам різних політичних сил.
Також на комісії було розглянуто лист голови громадської ради при Вінницькій обласній Раді Пилипа Прудиуса щодо внесення змін до обласної «Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області на 2012-2015 роки».


Повернутись Створено: 19 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 589

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація