Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Спільне засідання комісій: підсумки 2012-го – плани на 2013-й

14 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради 6 скликання під головуванням першого заступника голови облради Ігоря Кревського. Окрім 74 депутатів Вінничини, у зібранні взяли участь члени делегації Донецької області, які перебувають у нашій області з робочим візитом.
У ході засідання депутати розглянули 3 питання порядку денного: Про звіт голови обласної Ради про діяльність у 2012 році; Про обласний бюджет на 2013 рік; Про план роботи обласної Ради 6 скликання на 2013 рік.

Щодо першого питання, то голови комісій у своїх виступах висловили пропозицію підтримати звіт Сергія Татусяка, який заздалегідь був оприлюднений у пресі та видрукуваний у вигляді брошури.
Питання щодо бюджету-2013 викликало найбільше дискусій. Депутати вносили пропозиції щодо збільшення фінансування залізничного господарства, аеропорту, водогонів, заходів з енергозбереження, освіти та охорони здоров’я.
Голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце зауважила, що обласний бюджет на 2013 рік непростий, але він є віддзеркаленням державного бюджету, тому іншим бути не може.
– Виконання бюджету наступного року буде непростим ще й тому, що з 2014 року Україна переходить на програмно-цільовий метод фінансування, а 2013-й – перехідний рік до цього процесу, – пояснила Н.Гетце.
Також вона наголосила, що позитивним є те, що бюджет-2013 буде прийнято вже 18 грудня, далі свої кошториси ухвалять місцеві ради. Відтак з 1 січня область розпочне нормальну фінансову діяльність.
Депутати, які виступали у ході засідання, також наголошували на більш ретельнішому контролі за виконанням обласних програм. У наступному році їх буде діяти 65 (у 2012 була 71). Крім того, обласна Рада взяла курс на розробку комплексних програм, простіше кажучи, об’єднання кількох галузевих в єдину, з метою акумулювання коштів на їх виконання.
Комісії ухвалили усі питання, розглянуті на засіданні, винести на розгляд сесії обласної Ради, яка відбудеться 18 грудня.

Довідка: проектом рішення обласної Ради «Про обласний бюджет на 2013 рік» передбачено установити загальний обсяг доходів обласного бюджету у сумі 3.945.179,450 тис. грн.


Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 683

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація