12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Спільне засідання комісій: підсумки 2012-го – плани на 2013-й

14 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради 6 скликання під головуванням першого заступника голови облради Ігоря Кревського. Окрім 74 депутатів Вінничини, у зібранні взяли участь члени делегації Донецької області, які перебувають у нашій області з робочим візитом.
У ході засідання депутати розглянули 3 питання порядку денного: Про звіт голови обласної Ради про діяльність у 2012 році; Про обласний бюджет на 2013 рік; Про план роботи обласної Ради 6 скликання на 2013 рік.

Щодо першого питання, то голови комісій у своїх виступах висловили пропозицію підтримати звіт Сергія Татусяка, який заздалегідь був оприлюднений у пресі та видрукуваний у вигляді брошури.
Питання щодо бюджету-2013 викликало найбільше дискусій. Депутати вносили пропозиції щодо збільшення фінансування залізничного господарства, аеропорту, водогонів, заходів з енергозбереження, освіти та охорони здоров’я.
Голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце зауважила, що обласний бюджет на 2013 рік непростий, але він є віддзеркаленням державного бюджету, тому іншим бути не може.
– Виконання бюджету наступного року буде непростим ще й тому, що з 2014 року Україна переходить на програмно-цільовий метод фінансування, а 2013-й – перехідний рік до цього процесу, – пояснила Н.Гетце.
Також вона наголосила, що позитивним є те, що бюджет-2013 буде прийнято вже 18 грудня, далі свої кошториси ухвалять місцеві ради. Відтак з 1 січня область розпочне нормальну фінансову діяльність.
Депутати, які виступали у ході засідання, також наголошували на більш ретельнішому контролі за виконанням обласних програм. У наступному році їх буде діяти 65 (у 2012 була 71). Крім того, обласна Рада взяла курс на розробку комплексних програм, простіше кажучи, об’єднання кількох галузевих в єдину, з метою акумулювання коштів на їх виконання.
Комісії ухвалили усі питання, розглянуті на засіданні, винести на розгляд сесії обласної Ради, яка відбудеться 18 грудня.

Довідка: проектом рішення обласної Ради «Про обласний бюджет на 2013 рік» передбачено установити загальний обсяг доходів обласного бюджету у сумі 3.945.179,450 тис. грн.


Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 628

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація