29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Спільне засідання комісій: підсумки 2012-го – плани на 2013-й

14 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради 6 скликання під головуванням першого заступника голови облради Ігоря Кревського. Окрім 74 депутатів Вінничини, у зібранні взяли участь члени делегації Донецької області, які перебувають у нашій області з робочим візитом.
У ході засідання депутати розглянули 3 питання порядку денного: Про звіт голови обласної Ради про діяльність у 2012 році; Про обласний бюджет на 2013 рік; Про план роботи обласної Ради 6 скликання на 2013 рік.

Щодо першого питання, то голови комісій у своїх виступах висловили пропозицію підтримати звіт Сергія Татусяка, який заздалегідь був оприлюднений у пресі та видрукуваний у вигляді брошури.
Питання щодо бюджету-2013 викликало найбільше дискусій. Депутати вносили пропозиції щодо збільшення фінансування залізничного господарства, аеропорту, водогонів, заходів з енергозбереження, освіти та охорони здоров’я.
Голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце зауважила, що обласний бюджет на 2013 рік непростий, але він є віддзеркаленням державного бюджету, тому іншим бути не може.
– Виконання бюджету наступного року буде непростим ще й тому, що з 2014 року Україна переходить на програмно-цільовий метод фінансування, а 2013-й – перехідний рік до цього процесу, – пояснила Н.Гетце.
Також вона наголосила, що позитивним є те, що бюджет-2013 буде прийнято вже 18 грудня, далі свої кошториси ухвалять місцеві ради. Відтак з 1 січня область розпочне нормальну фінансову діяльність.
Депутати, які виступали у ході засідання, також наголошували на більш ретельнішому контролі за виконанням обласних програм. У наступному році їх буде діяти 65 (у 2012 була 71). Крім того, обласна Рада взяла курс на розробку комплексних програм, простіше кажучи, об’єднання кількох галузевих в єдину, з метою акумулювання коштів на їх виконання.
Комісії ухвалили усі питання, розглянуті на засіданні, винести на розгляд сесії обласної Ради, яка відбудеться 18 грудня.

Довідка: проектом рішення обласної Ради «Про обласний бюджет на 2013 рік» передбачено установити загальний обсяг доходів обласного бюджету у сумі 3.945.179,450 тис. грн.


Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 777

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація