5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Бюджетна комісія опрацювала проекти рішень до сесії

16 січня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету під головуванням Наталії Гетце. Члени комісії розглянули проекти рішень, які виносяться на розгляд найближчої сесії, та інші важливі для функціонування господарства області документи.

Зокрема, це: проект рішення обласної Ради «Про зміни до обласного бюджету на 2013 рік», «Програма економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2013 рік», «Регіональна програма розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькій області на 2013-2014 роки».
Окрім цього, були розглянуті питання щодо збільшення статутного капіталу Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» і обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» та про укладання додаткових угод до контрактів з керівниками підприємств – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області. Більшістю голосів членів комісії дані проекти рішень були підтримані і також будуть винесені на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 758

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація