24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

 

Комісії обласної Ради готують виїзні засідання

З метою залучення громадськості до обговорення актуальних питань життя області, постійні комісії обласної Ради готуються провести виїзні засідання.
Так, наступного місяця виїзне спільне засідання готують постійні комісії з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою (Андрусишин М.О.) та з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (Бойчук І.А.). З ініціативою провести таке засідання виступив голова постійної комісії Микола Андрусишин.
Головним питанням виїзного засідання визначене «Про стан забезпечення населення області якісною питною водою та перспективи вирішення проблемних питань у сфері водопостачання».
Як повідомив Микола Андрусишин, до участі у заході запрошуються голови профільних постійних комісій обласної та районних рад, начальники галузевих управлінь, експерти та представники громадських організацій.

 

 

 

Повернутись Створено: 23 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 671

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація