Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Президія затвердила на чергову сесію 45 проектів рішень

Президія обласної Ради на своєму засіданні, яке відбулося 15 лютого під головуванням Сергія Татусяка, затвердила 45 питань порядку денного чергової 14 сесії.
Зокрема, першим питанням депутати розглянуть «Стан законності боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області та про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки». З даного питання доповідатимуть начальник Управління МВС України у Вінницькій області Віктор Русин та прокурор Вінницької області Олександр Мрихин.
Також на розгляд народних обранців винесено 6 обласних програм, серед яких головною є Програма економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2013 рік. Також постійні комісії обласної Ради разом з профільними управліннями облдержадміністрації напрацювали Обласну цільову соціальну програму «Молодь Вінниччини» на 2013-2015 роки; Обласну цільову програму роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки; Обласну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у Вінницькій області на 2013-2016 роки; Комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки та Регіональну програму розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькій області на 2013-2014 роки.
Ці та інші питання депутати обласної Ради розглядатимуть під час пленарного засідання чергової сесії, яка відбудеться 19 лютого.

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація