Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Відбулася 14-та сесія обласної Ради

19 лютого відбулося пленарне засідання чергової 14-ї сесії обласної Ради 6 скликання. Депутати розглянули 45 питань порядку денного, з них – 41 ухвалено позитивно.
Найдовше народні обранці дискутували щодо питання «Стан законності боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області та про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки». Головними доповідачами з даного питання були начальник Управління МВС України у Вінницькій області Віктор Русин та прокурор Вінницької області Олександр Мрихин.

Вони обидва наголосили на тому, що минулий рік для правоохоронних органів України був складним. Це пов’язано із введенням в дію нового Кримінально-процесуального кодексу України та деякими іншими змінами у правоохоронному законодавстві. Ці та інші чинники, за словами О.Мрихина, позначилися на збільшенні кількості розбоїв на території Вінницької області, навмисних злочинів із тяжкими наслідками та смертністю, дорожньо-транспортних пригод.
Голова постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян Віталій Мрачковський доповнив, що стан злочинності також залежить від існуючого законодавства, яке регулює сферу правопорядку. На думку депутата, воно на сьогодні є недосконалим і потребує змін. Саме тому очолювана ним комісія разом з фахівцями напрацювали пропозиції змін до окремих законів і звертатиметься до народних депутатів з проханням підтримати їх розгляд у парламенті.
Голова облдержадміністрації Іван Мовчан у своєму виступі звернув увагу правоохоронців на такі проблемні питання: профілактика злочинності серед молоді, боротьба з алкоголізмом та наркоманією, протидія корупції та дотримання законності на ринку землі.
Підсумовуючи дискусію колег, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що на вирішення озвучених проблем потрібні консолідовані зусилля держави, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Він запевнив, що на заплановані заходи в рамках обласних програм обласна Рада виділятиме необхідні кошти.

 

 

Повернутись Створено: 19 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 736

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація