Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Депутати напрацювали пропозиції до програми «Питна вода»

21 лютого у приміщенні Немирівської районної ради відбулось виїзне засідання постійних комісій обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу енергозбереження та благоустрою територій. У роботі засідання взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники профільних управлінь, депутати, а також сільські та селищні голови району.

Головні питання, які були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій, – про забезпечення населення Вінницької області якісною питною водою та «Про хід виконання Обласної програми «Питна вода» на 2012-2020 роки, затвердженої рішенням 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 р. №379 (нова редакція).
Відкриваючи засідання, Ігор Кревський наголосив на важливості питання забезпечення якісною питною водою нашої області.
– І хоч Вінниччина багата на водні ресурси, але та вода, що оточує нас, не придатна для безпечного споживання без попередньої обробки. Тому сьогодні ми організували ці слухання, аби не просто нарікати на проблему, а щоб вийти на конкретні шляхи її вирішення, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради.

 

Ігор Кревський зазначив, що на реалізацію заходів Обласної програми «Питна вода» у 2012 році з різних джерел фінансування спрямовано 9,4 млн. грн. Окрім того, за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, які спрямовуються у вигляді субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам, реалізовується 20 проектів з ремонту та реконструкції систем централізованого водовідведення на загальну суму 14,2 млн. грн.
Ігор Кревський закликав колег-депутатів, сільських та селищних голів звернути особливу увагу на проблему щодо забезпечення населення якісною питною водою і передбачити кошти у своїх бюджетах на 2013 рік для вирішення даного питання.
– Для обговорення та донесення цієї важливої проблеми до жителів області ми долучаємо обласну Асоціацію органів місцевого самоврядування, Громадську раду при обласній Раді та інші громадські організації. А всі нинішні пропозиції та зауваження, зокрема, відновлення обласного конкурсу «Чиста криниця» та збільшення видатків на виконання Обласної програми «Питна вода» будуть обов’язково враховані, – підсумував І.Кревський.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація