Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Пропозиції щодо реалізації обласної програми «Питна вода»

За результатами спільного виїзного засідання постійних комісій, що відбулось 21 лютого у Немирівській районній раді, було прийнято низку пропозицій щодо реалізації програми «Питна вода». Ці пропозиції були ухвалені депутатами постійних комісій обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій та з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

За підсумками розширеного засідання постійних комісій, депутати обласної Ради вирішили рекомендувати голові обласної Ради Татусяку включити до порядку денного чергової сесії обласної Ради питання щодо забезпечення населення Вінницької області якісною питною водою та «Про хід виконання Обласної програми «Питна вода» на 2012-2020 роки, затвердженої рішенням 12 сесії обласної Ради від 17 липня 2012 року № 379 (нова редакція).
Також було запропоновано:
1. Доручити постійній комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, відповідним профільним управлінням облдержадміністрації опрацювати першочергові витрати на фінансування вищезгаданої програми та подати на розгляд чергової сесії обласної Ради.
2. Постійній комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, департаменту фінансів облдержадміністрації щорічно передбачити у видатковій частині проекту обласного бюджету на відповідний рік кошти на виконання заходів, передбачених програмою в повному обсязі.
3. Звернутись до голови обласної Ради із пропозицією відновлення конкурсу серед сільських, селищних, міських міст обласного та районного значення рад на право отримання коштів з обласного бюджету для забезпечення заходів по очищенню та благоустрою громадських колодязів і джерел, що мають історичне значення, підтримання в них якості води відповідно до вимог діючих нормативів і державних стандартів та внести зміни до обласного бюджету на 2013 рік, передбачивши кошти на його проведення у розмірі 300 тис. грн.
4. Звернутися до голови обласної Ради із пропозицією внести зміни до обласного бюджету на 2013 рік та передбачити кошти на будівництво в сільських, селищних міських міст обласного та районного значень області де є централізоване водопостачання та водовідведення бюветів для громадського користування в розмірі 500 тис. грн., у зв’язку з тим що в окремих районах області питна вода з централізованих джерел водопостачання не відповідає санітарним нормам за своїми хімічними та бактеріологічними показниками.


Повернутись Створено: 26 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 732

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація