03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська діяльність Роздрукувати

Президія обласної Ради затвердила 9 питань на чергову сесію

15 березня відбулося засідання президії обласної Ради під головуванням Сергія Татусяка. Члени президії розглянули та затвердили 9 питань порядку денного чергової сесії, яка відбудеться 19 березня.
Головним питанням, через яке, власне, і скликана сесія, – «Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №476, «Про обласний бюджет на 2013 рік».

– Ми проводимо дану сесію через місяць від попередньої на прохання облдержадміністрації, тому що мусимо затвердити зміни до бюджету. Оскільки на попередню сесію ще не було остаточної ясності із коштами і певні проблеми з казначейством, – прокоментував нагальність засідання С.Татусяк.
Директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський повідомив, що станом на 1 березня в обласному бюджеті наявний вільний залишок коштів у сумі 25 млн. 191 тис. грн. Рішенням сесії вони будуть розподілені між галузями, відповідно до потреби. Так, наприклад, охорона здоров’я отримає 3,2 млн. грн., соціальних захист – 2,2 млн. грн., освітня галузь – 1,5 млн. грн., фізична культура і спорт – 800 тис. грн. тощо.
Крім бюджетних питань, наступного вівторка депутати розглянуть питання надрокористування – їх 6 у порядку денному.

Повернутись Створено: 15 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація