Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутатська діяльність Роздрукувати

Участь у Міжнародній конференції

Голова постійної комісії з питань освіти і науки Вінницької обласної Ради Інна Цимбал взяла участь у роботі Міжнародної конференції «Сприяння регіонам у розвитку їх кадрового і економічного потенціалу. Нові підходи у формуванні «доказової політики» з метою відповідності попиту і пропозиції на ринку праці», яка була організована Європейським Фондом Освіти та Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Дводенна конференція пройшла у Києві та об’єднала представників місцевих органів влади, місцевого самоврядування усіх регіонів України та центральних органів влади, українських та міжнародних експертів, соціальних партнерів, представників з Азербайджану, Білорусії, Росії, Казахстану, Молдови, а також співробітників Представництва Європейського Союзу в Україні та Європейського фонду освіти.
Дана конференція є складовою частиною Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України», який має на меті створення нових можливостей щодо зміцнення спроможності регіонів України та просування регіональних ініціатив «знизу» з метою досягнення добробуту та розвитку в регіонах.
На конференції відбулася презентація результатів пілотного проекту, який був проведений в Україні Європейським фондом освіти (ЄФО) за запитом Уряду України з оптимізації системи професійного навчання з метою її адаптації до попиту на ринку праці.
Аналізуючи результати вивчення стану справ визначеного спрямування, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Посол ЄС Ян Томбінскі підкреслив, що пересвідчився в тому, що регіони є найкращим місцем в Україні, де можна втілювати в життя новації. За його словами, регіональна політика – це політика співпраці із центральною владою, яка допоможе будувати сталу стратегію розвитку держави. Чинне місце у ній належить підготовці кваліфікованих працівників, вдалому залученню людських ресурсів.
На необхідності проведення кардинальних змін у системі підготовки робітничих кадрів, вивчення при цьому досвіду Росії, Білорусі наголосив директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслав Супрун. Він стверджував, що зміни повинні бути пов’язані не тільки галузево, а в тому числі, враховувати загальнодержавні показники: фактор старіння населення, демографічну кризу, зменшення учнівського контингенту в системі загальної середньої освіти, контингенту вищих навчальних закладів.
Учасники конференції змогли обговорити підходи до розвитку системи професійного навчання та підготовки кадрів, а також обмінятися досвідом врахування процесів соціально-економічного прогнозування, що дадуть можливості покращення розвитку регіонів.

 

Повернутись Створено: 26 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 846

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація