Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Депутатська ініціатива Роздрукувати

Комп’ютер – у кожну сільську бібліотеку

Депутат обласної Ради Юрій Македон запропонував колегам-депутатам розпочати акцію щодо забезпечення сільських бібліотек комп’ютерами та Інтернетом.

Про це ініціатор заявив 22 грудня на засіданні комісії з питань культури, духовності та історичної спадщини, членом якої він є.
– Я запропонував депутатам розпочати цю справу з себе – придбати по одному комп’ютеру. А надалі залучати меценатів, спонсорів, депутатів місцевих рад. Оснащення районних та сільських бібліотек сучасною літературою та технікою має здійснюватися не лише за рахунок бюджетних коштів, – зауважив Юрій Македон.
Також на черговому засіданні комісії під головуванням Михайла Вдовцова заслуховувалися звіти про виконання обласних програм галузі культури, термін дії яких закінчився у 2010 році. Зокрема, „Паспортизація об’єктів культурної спадщини на 2003-2010 роки”, „Розвиток краєзнавства на період до 2010 року”, „Розвиток культури та духовного відродження на період до 2010 року”,”Розвиток архівної справи у Вінницькій області на 2007-2010 роки”.
Доповідали з даного питання начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник та директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун.
Також члени комісії висловили свої пропозиції та доповнення щодо Обласної програми розвитку культури та духовного відродження на 2011-2015 роки, яка буде прийматися на черговому засіданні сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація