Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутатська ініціатива Роздрукувати

Комп’ютер – у кожну сільську бібліотеку

Депутат обласної Ради Юрій Македон запропонував колегам-депутатам розпочати акцію щодо забезпечення сільських бібліотек комп’ютерами та Інтернетом.

Про це ініціатор заявив 22 грудня на засіданні комісії з питань культури, духовності та історичної спадщини, членом якої він є.
– Я запропонував депутатам розпочати цю справу з себе – придбати по одному комп’ютеру. А надалі залучати меценатів, спонсорів, депутатів місцевих рад. Оснащення районних та сільських бібліотек сучасною літературою та технікою має здійснюватися не лише за рахунок бюджетних коштів, – зауважив Юрій Македон.
Також на черговому засіданні комісії під головуванням Михайла Вдовцова заслуховувалися звіти про виконання обласних програм галузі культури, термін дії яких закінчився у 2010 році. Зокрема, „Паспортизація об’єктів культурної спадщини на 2003-2010 роки”, „Розвиток краєзнавства на період до 2010 року”, „Розвиток культури та духовного відродження на період до 2010 року”,”Розвиток архівної справи у Вінницькій області на 2007-2010 роки”.
Доповідали з даного питання начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник та директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун.
Також члени комісії висловили свої пропозиції та доповнення щодо Обласної програми розвитку культури та духовного відродження на 2011-2015 роки, яка буде прийматися на черговому засіданні сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1024

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація