Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутатська ініціатива Роздрукувати

Комп’ютер – у кожну сільську бібліотеку

Депутат обласної Ради Юрій Македон запропонував колегам-депутатам розпочати акцію щодо забезпечення сільських бібліотек комп’ютерами та Інтернетом.

Про це ініціатор заявив 22 грудня на засіданні комісії з питань культури, духовності та історичної спадщини, членом якої він є.
– Я запропонував депутатам розпочати цю справу з себе – придбати по одному комп’ютеру. А надалі залучати меценатів, спонсорів, депутатів місцевих рад. Оснащення районних та сільських бібліотек сучасною літературою та технікою має здійснюватися не лише за рахунок бюджетних коштів, – зауважив Юрій Македон.
Також на черговому засіданні комісії під головуванням Михайла Вдовцова заслуховувалися звіти про виконання обласних програм галузі культури, термін дії яких закінчився у 2010 році. Зокрема, „Паспортизація об’єктів культурної спадщини на 2003-2010 роки”, „Розвиток краєзнавства на період до 2010 року”, „Розвиток культури та духовного відродження на період до 2010 року”,”Розвиток архівної справи у Вінницькій області на 2007-2010 роки”.
Доповідали з даного питання начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник та директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун.
Також члени комісії висловили свої пропозиції та доповнення щодо Обласної програми розвитку культури та духовного відродження на 2011-2015 роки, яка буде прийматися на черговому засіданні сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація