Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутатська ініціатива Роздрукувати

Комп’ютер – у кожну сільську бібліотеку

Депутат обласної Ради Юрій Македон запропонував колегам-депутатам розпочати акцію щодо забезпечення сільських бібліотек комп’ютерами та Інтернетом.

Про це ініціатор заявив 22 грудня на засіданні комісії з питань культури, духовності та історичної спадщини, членом якої він є.
– Я запропонував депутатам розпочати цю справу з себе – придбати по одному комп’ютеру. А надалі залучати меценатів, спонсорів, депутатів місцевих рад. Оснащення районних та сільських бібліотек сучасною літературою та технікою має здійснюватися не лише за рахунок бюджетних коштів, – зауважив Юрій Македон.
Також на черговому засіданні комісії під головуванням Михайла Вдовцова заслуховувалися звіти про виконання обласних програм галузі культури, термін дії яких закінчився у 2010 році. Зокрема, „Паспортизація об’єктів культурної спадщини на 2003-2010 роки”, „Розвиток краєзнавства на період до 2010 року”, „Розвиток культури та духовного відродження на період до 2010 року”,”Розвиток архівної справи у Вінницькій області на 2007-2010 роки”.
Доповідали з даного питання начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник та директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун.
Також члени комісії висловили свої пропозиції та доповнення щодо Обласної програми розвитку культури та духовного відродження на 2011-2015 роки, яка буде прийматися на черговому засіданні сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 945

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація