4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатська комісія підтримала запит щодо фінансування програми надання кредитів учасникам АТО Роздрукувати

11 липня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

У роботі комісії взяли участь члени комісії Геннадій Вацак, Сергій Кривешко та Ігор Хміль.

На порядок денний виносились такі питання:

1. Про хід виконання Обласної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 7 серії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 125.

2. Про звернення Хмільницької районної Асоціації органів місцевого самоврядування до голови обласної Ради щодо порушення клопотання перед  Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бонсевич Зої Григорівни - голови Хмільницької районної Ради.

3. Про звернення фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» щодо включення депутата обласної Ради 7 скликання Щербаківської Л.М. до складу постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

4. Про заяву депутата обласної Ради 7 скликання Семенюка Ю.В. щодо включення до складу постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації

5. Про звернення депутата обласної Ради 7 скликання Зозулі Г.С. щодо порушення ст. 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та про листи-відповіді обласної державної адміністрації та управління Служби безпеки України у Вінницькій області на звернення депутата обласної Ради 7 скликання Зозулі Г.С.

6. Про проект рішення «Про депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Хміля І.В. до голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровія В.В. щодо фінансування Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки для надання пільгових довгострокових кредитів учасникам АТО на придбання житла».

7. Про проект рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо зняття депутатської недоторканості».

8. Про проект рішення «Про підготовку Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки».

9. Різне

Розгляд першого питання порядку денного «Про хід виконання Обласної програми правової освіти населення на 2016- 2020 роки, затвердженої рішенням 7 серії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 125» члени комісії вирішили перенести на наступне засідання комісії.

Проекти рішень «Про депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Хміля І.В. до голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровія В.В. щодо фінансування Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки для надання пільгових довгострокових кредитів учасникам АТО на придбання житла»; «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо зняття депутатської недоторканості»; «Про підготовку Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки» комісія розглянула та підтримала внести на розгляд сесії обласної Ради.

Крім того комісія розглянула і підтримала звернення Хмільницької районної Асоціації органів місцевого самоврядування щодо порушення клопотання обласною Радою перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бонсевич З.Г. – голови Хмільницької районної ради Вінницької області.

Комісія не підтримала заяви депутатів обласної Ради Щербаківської Л.М. та Семенюка Ю.В. щодо включення їх до складу постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

Найбільш жваве обговорення викликало звернення депутата обласної Ради 7 скликання Зозулі Г.С. щодо порушення ст.8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

З протоколом засідання постійної комісії та висновками можна буде ознайомитись відповідно до чинного законодавства на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 12 липня 2017 року, 10:55 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація