Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутатська комісія підтримала запит щодо фінансування програми надання кредитів учасникам АТО Роздрукувати

11 липня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

У роботі комісії взяли участь члени комісії Геннадій Вацак, Сергій Кривешко та Ігор Хміль.

На порядок денний виносились такі питання:

1. Про хід виконання Обласної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 7 серії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 125.

2. Про звернення Хмільницької районної Асоціації органів місцевого самоврядування до голови обласної Ради щодо порушення клопотання перед  Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бонсевич Зої Григорівни - голови Хмільницької районної Ради.

3. Про звернення фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» щодо включення депутата обласної Ради 7 скликання Щербаківської Л.М. до складу постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

4. Про заяву депутата обласної Ради 7 скликання Семенюка Ю.В. щодо включення до складу постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації

5. Про звернення депутата обласної Ради 7 скликання Зозулі Г.С. щодо порушення ст. 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та про листи-відповіді обласної державної адміністрації та управління Служби безпеки України у Вінницькій області на звернення депутата обласної Ради 7 скликання Зозулі Г.С.

6. Про проект рішення «Про депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Хміля І.В. до голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровія В.В. щодо фінансування Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки для надання пільгових довгострокових кредитів учасникам АТО на придбання житла».

7. Про проект рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо зняття депутатської недоторканості».

8. Про проект рішення «Про підготовку Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки».

9. Різне

Розгляд першого питання порядку денного «Про хід виконання Обласної програми правової освіти населення на 2016- 2020 роки, затвердженої рішенням 7 серії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 125» члени комісії вирішили перенести на наступне засідання комісії.

Проекти рішень «Про депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Хміля І.В. до голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровія В.В. щодо фінансування Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки для надання пільгових довгострокових кредитів учасникам АТО на придбання житла»; «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо зняття депутатської недоторканості»; «Про підготовку Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки» комісія розглянула та підтримала внести на розгляд сесії обласної Ради.

Крім того комісія розглянула і підтримала звернення Хмільницької районної Асоціації органів місцевого самоврядування щодо порушення клопотання обласною Радою перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бонсевич З.Г. – голови Хмільницької районної ради Вінницької області.

Комісія не підтримала заяви депутатів обласної Ради Щербаківської Л.М. та Семенюка Ю.В. щодо включення їх до складу постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

Найбільш жваве обговорення викликало звернення депутата обласної Ради 7 скликання Зозулі Г.С. щодо порушення ст.8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

З протоколом засідання постійної комісії та висновками можна буде ознайомитись відповідно до чинного законодавства на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 12 липня 2017 року, 10:55 Переглядів: 688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація