Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутатська комісія розробляє проект для створення нових робочих місць для учасників АТО Роздрукувати

Комісія Вінницької обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, революції Гідності, волонтерського руху, яку очолює депутат від партії «Українське об’єднання патріотів» Олексій Бородій, готує на розгляд сесії обласної Ради проект, який зможе забезпечити учасників АТО новими робочими місцями.

Зокрема, цим проектом передбачено, що учасники АТО, які отримали ділянку землі сільськогосподарського призначення, можуть об’єднати свої паї та створити фермерське господарство.

–  Об'єднане господарство вже діє на території Мурованокуриловецького району під керівництвом фермера Сергія Українця, – повідомив Олексій Бородій. - Така організація роботи виявилась досить успішною, тож депутати планують поширити цей досвід на території всієї області. Адже АТОвці часто отримують свої 2 гектари землі сільськогосподарського призначення і продають її практично за копійки. У такий спосіб бійці АТО збережуть свої паї, а не продаватимуть землю, а також отримають робочі місця.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, під час чергового засідання обласної земельної комісії, яке відбулось 29 вересня цього року, погоджено надання земельних ділянок 49-ти учасникам АТО.

На засідання комісії було надано 20 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації. З них: 6 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області, 14 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В тому числі: про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність – 1, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) – 2, про надання згоди на поділ земельної ділянки – 1, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) – 1, про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – 1, про укладання договору оренди водного об’єкту – 8; про поновлення договору оренди земельної ділянки водного фонду – 1, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду – 4, про укладання додаткової угоди до договору оренди водного об’єкта – 1.

Розглянуто питання надання земельних ділянок 49-ти учасникам антитерористичної операції та родичам загиблих з їх числа для ведення особистого селянського господарства і для ведення садівництва.

Крім того, на обговорення комісії винесено 2 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 1 питання - Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За результатами роботи комісії погоджено 17 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність, або користування фізичним та юридичним особам. 3 проекти вирішено розглянути після додаткового вивчення.

Погоджено надання земельних ділянок 49-ти учасникам антитерористичної операції для ведення особистого селянського господарства та для ведення садівництва.

Комісією внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо їхнього вирішення. 

Повернутись Створено: 30 вересня 2016 року, 11:29 Переглядів: 592

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація