Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутатська комісія розробляє проект для створення нових робочих місць для учасників АТО Роздрукувати

Комісія Вінницької обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, революції Гідності, волонтерського руху, яку очолює депутат від партії «Українське об’єднання патріотів» Олексій Бородій, готує на розгляд сесії обласної Ради проект, який зможе забезпечити учасників АТО новими робочими місцями.

Зокрема, цим проектом передбачено, що учасники АТО, які отримали ділянку землі сільськогосподарського призначення, можуть об’єднати свої паї та створити фермерське господарство.

–  Об'єднане господарство вже діє на території Мурованокуриловецького району під керівництвом фермера Сергія Українця, – повідомив Олексій Бородій. - Така організація роботи виявилась досить успішною, тож депутати планують поширити цей досвід на території всієї області. Адже АТОвці часто отримують свої 2 гектари землі сільськогосподарського призначення і продають її практично за копійки. У такий спосіб бійці АТО збережуть свої паї, а не продаватимуть землю, а також отримають робочі місця.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, під час чергового засідання обласної земельної комісії, яке відбулось 29 вересня цього року, погоджено надання земельних ділянок 49-ти учасникам АТО.

На засідання комісії було надано 20 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації. З них: 6 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області, 14 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В тому числі: про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність – 1, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) – 2, про надання згоди на поділ земельної ділянки – 1, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) – 1, про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – 1, про укладання договору оренди водного об’єкту – 8; про поновлення договору оренди земельної ділянки водного фонду – 1, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду – 4, про укладання додаткової угоди до договору оренди водного об’єкта – 1.

Розглянуто питання надання земельних ділянок 49-ти учасникам антитерористичної операції та родичам загиблих з їх числа для ведення особистого селянського господарства і для ведення садівництва.

Крім того, на обговорення комісії винесено 2 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 1 питання - Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За результатами роботи комісії погоджено 17 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність, або користування фізичним та юридичним особам. 3 проекти вирішено розглянути після додаткового вивчення.

Погоджено надання земельних ділянок 49-ти учасникам антитерористичної операції для ведення особистого селянського господарства та для ведення садівництва.

Комісією внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо їхнього вирішення. 

Повернутись Створено: 30 вересня 2016 року, 11:29 Переглядів: 658

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація