Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутатська комісія розробляє проект для створення нових робочих місць для учасників АТО Роздрукувати

Комісія Вінницької обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, революції Гідності, волонтерського руху, яку очолює депутат від партії «Українське об’єднання патріотів» Олексій Бородій, готує на розгляд сесії обласної Ради проект, який зможе забезпечити учасників АТО новими робочими місцями.

Зокрема, цим проектом передбачено, що учасники АТО, які отримали ділянку землі сільськогосподарського призначення, можуть об’єднати свої паї та створити фермерське господарство.

–  Об'єднане господарство вже діє на території Мурованокуриловецького району під керівництвом фермера Сергія Українця, – повідомив Олексій Бородій. - Така організація роботи виявилась досить успішною, тож депутати планують поширити цей досвід на території всієї області. Адже АТОвці часто отримують свої 2 гектари землі сільськогосподарського призначення і продають її практично за копійки. У такий спосіб бійці АТО збережуть свої паї, а не продаватимуть землю, а також отримають робочі місця.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, під час чергового засідання обласної земельної комісії, яке відбулось 29 вересня цього року, погоджено надання земельних ділянок 49-ти учасникам АТО.

На засідання комісії було надано 20 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації. З них: 6 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області, 14 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В тому числі: про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність – 1, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) – 2, про надання згоди на поділ земельної ділянки – 1, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) – 1, про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – 1, про укладання договору оренди водного об’єкту – 8; про поновлення договору оренди земельної ділянки водного фонду – 1, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду – 4, про укладання додаткової угоди до договору оренди водного об’єкта – 1.

Розглянуто питання надання земельних ділянок 49-ти учасникам антитерористичної операції та родичам загиблих з їх числа для ведення особистого селянського господарства і для ведення садівництва.

Крім того, на обговорення комісії винесено 2 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 1 питання - Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За результатами роботи комісії погоджено 17 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність, або користування фізичним та юридичним особам. 3 проекти вирішено розглянути після додаткового вивчення.

Погоджено надання земельних ділянок 49-ти учасникам антитерористичної операції для ведення особистого селянського господарства та для ведення садівництва.

Комісією внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо їхнього вирішення. 

Повернутись Створено: 30 вересня 2016 року, 11:29 Переглядів: 612

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація