4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутатське об’єднання "Національна пам'ять" підтримало проект рішення щодо збереження народного погруддя Тарасові Шевченку у Вінниці Роздрукувати

Відбулось засідання міжфракційного депутатського об'єднання "Національна пам'ять" у обласній Раді за участі депутатів обласної Ради Володимира Барцьося, Олега Коров’ячука, Жанни Дмитренко та Людмили Куликівської. В ході засідання депутати розглянули і підтримали одноголосно проект рішення Вінницької обласної Ради 7 скликання „Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до депутатів Вінницької міської ради та Вінницького міського голови С. Моргунова стосовно народного пам’ятника Тарасу Шевченку на площі Героїв Небесної Сотні”. У зверненні йдеться про необхідність збереження на зазначеній площі погруддя Тарасові Шевченку, яке було встановлено у буремні лютневі дні Революції Гідності активістами вінницького Майдану та стало символом об’єднання усіх патріотів Вінниччини.

У зв’язку з можливим знесенням народного пам’ятника Тарасові Шевченку на площі Героїв Небесної Сотні у м. Вінниці, великим суспільним значенням проблеми спорудження монумента Великому Кобзарю та належного вшанування борців за волю України, з метою уникнення громадянського конфлікту та ухвалення такого рішення, яке об'єднає громаду і сприятиме як належному вшануванню пам'яті Кобзаря Тараса Шевченка, так і Героїв Небесної Сотні, голові обласної Ради Анатолію Олійнику було рекомендовано внести зазначений проект рішення Вінницької обласної Ради 7 скликання до порядку денного позачергової 26 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання як невідкладне питання.

Також на ім’я голови обласної Ради Анатолія Олійника було зареєстровано лист із підписами 37 депутатів обласної Ради з проханням скликати 26 позачергову сесію обласної Ради з розгляду зазначеного питання.

Окрім того, керівник міжфракційного депутатського об'єднання "Національна пам'ять"  Володимир Барцьось прозвітував за звітний період про виконання завдань об’єднання, зокрема: реалізацію заходів Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді за 2017-2020 роки протягом року, захист від нищення пам’ятки архітектури та містобудування національного значення «Башта та мур» - частини комплексу будівель та споруд «Домініканський монастир» («Мури»), реалізацію проекту виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво дороги з твердим покриттям від с. Черемошне Тиврівського району до пам’ятки історії України національного значення - курган-могили Героя національно-визвольної війни під проводом Б. Хмельницького, Брацлавського полковника Данила Нечая.

Повернутись Створено: 21 листопада 2017 року, 11:21 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація