Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Депутатський звіт Олександра Крижанівського за період 2015-2016 роки Роздрукувати

Загальні відомості. Крижанівський Олександр Іванович обраний 25 жовтня 2015 року по Піщанському виборчому округу №38 від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність». Входить до складу постійної депутатської комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Участь у роботі Ради. За звітний період взяв участь у роботі 14 сесій обласної Ради та у 5-ти робочих засіданнях постійної комісії. В рамках виконання депутатських обов’язків брав участь у підготовці та проведенні різнопланових заходів ініційованих обласною Радою.

Інформування про діяльність депутатів. Висвітлення депутатської платформи, програмних дій та конкретних кроків депутатської діяльності здійснювались через веб-сайт обласної Ради, на сторінках найближчої для виборців газети «Піщанські вісті».

Прийоми і зустрічі з виборцями. Втілення принципу народовладдя через місцеве самоврядування відбувалось шляхом впровадження в життя наказів виборців, отриманих у ході прийомів, а також у процесі живого спілкування з жителями територіальних громад району. Прийоми громадян здійснювалися у приміщенні Піщанської районної ради, а також у селах та селищах району, що входять до складу виборчого округу №38. Враховуючи запити та потреби виборців, які опинилися у скрутному становищі, були виділені кошти як із депутатського фонду, так і з власних заощаджень. Крім адресної допомоги виборцям, певні матеріальні ресурси були надані на клопотання керівників окремих установ, організацій та сільських громад і спрямовані на розвиток матеріально-технічної інфраструктури та на соціально-культурні потреби громад. З метою детального і глибшого вивчення проблем виборчого округу, надання конкурентної допомоги у вирішенні найбільш актуальних запитів, брав участь у сесіях Піщанської районної ради, заходах, що проводились на території району, виборчих зустрічах та урочистих подіях, благодійних організаціях.

Найбільш резонансні депутатські запити та звернення. Виправдовуючи довіру виборців та високе звання посланця громади району в обласній Раді, намагався гідно представляти інтереси району, порушувати питання щодо нагальних потреб мешканців населених пунктів на обласних сесіях, в усіх структурних підрозділах обласної держадміністрації та обласної Ради. Поєднавши проблеми виборців з можливостями обласних структур, вдалося знайти розуміння і підтримку із втілення в життя низки актуальних проектів.

В полі зору депутатської діяльності постійно залишалися питання освітньої галузі розвитку дошкільних закладів. До переліку навчальних закладів сіл Чорномин, Дмитрашківка, Рудниця, Яворівка, Миролюбівка, Ставки, яким допомога надавалась у 2014-2015 роках, додались Піщанська спецшкола інтернат та ДНЗ «Райдуга». Для вихованців названих закладів придбані необхідні засоби навчання та відпочинку.

Оскільки район має статус прикордонного, неможливо залишатись осторонь проблем прикордонних застав. Було надано допомогу відділу прикордонної служби «Студенна», продовжено тісні зв’язки з підтримки військовослужбовців, що служать на заставах «Болган» та «Грабарівка». Святим обов’язком вважаю підтримку учасників АТО, що проживають на території району, а також активістів волонтерської справи.

Представляючи інтереси виборців в обласній Раді та використовуючи важелі статуту депутата обласної Ради, вдалося реалізувати накази виборців і звернення сільських голів з питань ремонту доріг населених пунктів Болган, Яворівка, Миролюбівка, гарантувати водозабезпечення територіальної громади села Ставки.

Ще будучи депутатом районної ради 6 скликання, опікувався проблемами опалення та ремонту приміщень Піщанської ЛПЛ. Підтримку медичної галузі району (виходячи із можливостей) гарантував у звітному періоді і на нинішній час. Одним із проектів депутатської діяльності вважаю підтримку багатодітних родин, інвалідів, людей похилого віку, дітей-сиріт тощо. У цьому плані у взаємодії з відповідними службами здійснювалася активна участь у благодійних акціях відповідно до календарних дат, народно-релігійних свят і традицій подільського краю.

У депутатській діяльності значне місце посіли питання матеріальної допомоги громадянам, які її потребували. Зокрема, на потреби лікування, лікування хворих дітей, інвалідів, осіб з обмеженими можливостями, звернулося понад 26 громадян. Їхні запити, в переважній більшості, були задоволені.

Депутат обласної Ради О. І. Крижанівський

Повернутись Створено: 27 березня 2017 року, 11:02 Переглядів: 1291

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація