19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутату обласної Ради Геннадію Мазуру вручили Подяку від командування батальйону 59 бригади Роздрукувати

Нещодавно депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур уже вп’яте побував в зоні проведення антитерористичної операції.

– Серед усіх проблем, які виникли в державі протягом кількох останніх років, найголовнішою, безперечно, є війна на Сході Украни, яка триває три з половиною роки. На жаль, влада не в повній мірі забезпечує потреби солдатів Збройних сил України. То ж, як завжди, своє плече для вирішення багатьох проблем підставляють волонтери. Я та моя родина маємо за честь допомагати захисникам України. Упродовж російської агресії понад сімдесят разів частково профінансовано поїздки на фронт волонтерів благодійного фонту «Тростянеччина». Постійно допомагаю в ремонті волонтерського транспорту і в забезпеченні солдатів-земляків медикаментами, – прокоментував на своїй сторінці у Facebook депутат обласної Ради Геннадій Мазур.

Перебуваючи в АТО, він побував у Маріупольському секторі, де воюють бійці дев’ятого окремого мотопіхотного батальйону 59-ї бригади за територіальну цілісність нашої держави. Командування батальйону вручило Подяку Геннадію Мазуру за його постійну  волонтерську допомогу.

– Це зобов’язує мене ще з більшою активністю та відповідальністю сприяти прискоренню перемоги над сепаратизмом, – зазначив він.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2017 року, 11:36 Переглядів: 1433

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація