4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутату обласної Ради Геннадію Мазуру вручили Подяку від командування батальйону 59 бригади Роздрукувати

Нещодавно депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур уже вп’яте побував в зоні проведення антитерористичної операції.

– Серед усіх проблем, які виникли в державі протягом кількох останніх років, найголовнішою, безперечно, є війна на Сході Украни, яка триває три з половиною роки. На жаль, влада не в повній мірі забезпечує потреби солдатів Збройних сил України. То ж, як завжди, своє плече для вирішення багатьох проблем підставляють волонтери. Я та моя родина маємо за честь допомагати захисникам України. Упродовж російської агресії понад сімдесят разів частково профінансовано поїздки на фронт волонтерів благодійного фонту «Тростянеччина». Постійно допомагаю в ремонті волонтерського транспорту і в забезпеченні солдатів-земляків медикаментами, – прокоментував на своїй сторінці у Facebook депутат обласної Ради Геннадій Мазур.

Перебуваючи в АТО, він побував у Маріупольському секторі, де воюють бійці дев’ятого окремого мотопіхотного батальйону 59-ї бригади за територіальну цілісність нашої держави. Командування батальйону вручило Подяку Геннадію Мазуру за його постійну  волонтерську допомогу.

– Це зобов’язує мене ще з більшою активністю та відповідальністю сприяти прискоренню перемоги над сепаратизмом, – зазначив він.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2017 року, 11:36 Переглядів: 1119

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація