21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Державна дата Роздрукувати

Вінничани святкували День Соборності з Президентом

22 січня День Соборності та Свободи України понад сотня вінничан відзначили у столичному Національному палаці мистецтв «Україна». Урочистості складалися з двох частин – офіційне зібрання за участю Президента України Віктора Януковича та святковий концерт. Делегацію із Вінниччини очолили голова обласної Ради Сергій Татусяк і голова обласної державної адміністрації Микола Джига.

Крім очільників області у складі делегації були депутати, представники громадських організацій та політичних партій, студенти, журналісти, підприємці та митці.
Урочистий захід розпочався з промови Президента України Віктора Януковича. Звертаючись до співвітчизників Глава держави підкреслив, що вірить в соборну справедливу і незалежну Україну, в якій свобода людини, її громадянські права є найвищою цінністю. Також Віктор Янукович заявив, що в 2012 році вимагатиме від уряду підвищення соціальних виплат для громадян та повідомив, що Україна в 2012 р. буде продовжувати політику «національного прагматизму» у роботі зі стратегічними партнерами: Росією, США і Китаєм.
За словами Глави держави, реформи доводиться впроваджувати в складних зовнішніх і внутрішніх умовах:
– По-перше, у світі триває економічна криза. По-друге, Україна стала заручницею кабальних газових угод, підписаних в 2009 р., за рахунок яких країна несе величезні мільярдні збитки. І, по-третє, у нас залишився великий зовнішній борг, – підкреслив Президент.
Цьогорічний День Соборності та Свободи на офіційному рівні став прикладом єднання. Про це хоча б свідчив факт присутності на державному заході у Палаці «Україна» усіх чотирьох президентів України: Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, Віктора Ющенка та Віктора Януковича.
У святковому концерті до Дня Соборності та Свободи взяли участь: легенда української пісні Ніна Матвієнко, хор імені Г. Верьовки, ансамбль імені Вірського, народні артисти України Василь Зінкевич, Таїсія Повалій та багато інших артистів і творчих колективів.
Захід транслювався у прямому ефірі Національною телекомпанією, тож вся Україна долучилась до святкування.

Довідка: Відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича від 30 грудня 2011 року «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят», цього року Україна вперше відзначала День Соборності та Свободи.

Повернутись Створено: 25 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація