03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Державна дата Роздрукувати

Вінничани святкували День Соборності з Президентом

22 січня День Соборності та Свободи України понад сотня вінничан відзначили у столичному Національному палаці мистецтв «Україна». Урочистості складалися з двох частин – офіційне зібрання за участю Президента України Віктора Януковича та святковий концерт. Делегацію із Вінниччини очолили голова обласної Ради Сергій Татусяк і голова обласної державної адміністрації Микола Джига.

Крім очільників області у складі делегації були депутати, представники громадських організацій та політичних партій, студенти, журналісти, підприємці та митці.
Урочистий захід розпочався з промови Президента України Віктора Януковича. Звертаючись до співвітчизників Глава держави підкреслив, що вірить в соборну справедливу і незалежну Україну, в якій свобода людини, її громадянські права є найвищою цінністю. Також Віктор Янукович заявив, що в 2012 році вимагатиме від уряду підвищення соціальних виплат для громадян та повідомив, що Україна в 2012 р. буде продовжувати політику «національного прагматизму» у роботі зі стратегічними партнерами: Росією, США і Китаєм.
За словами Глави держави, реформи доводиться впроваджувати в складних зовнішніх і внутрішніх умовах:
– По-перше, у світі триває економічна криза. По-друге, Україна стала заручницею кабальних газових угод, підписаних в 2009 р., за рахунок яких країна несе величезні мільярдні збитки. І, по-третє, у нас залишився великий зовнішній борг, – підкреслив Президент.
Цьогорічний День Соборності та Свободи на офіційному рівні став прикладом єднання. Про це хоча б свідчив факт присутності на державному заході у Палаці «Україна» усіх чотирьох президентів України: Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, Віктора Ющенка та Віктора Януковича.
У святковому концерті до Дня Соборності та Свободи взяли участь: легенда української пісні Ніна Матвієнко, хор імені Г. Верьовки, ансамбль імені Вірського, народні артисти України Василь Зінкевич, Таїсія Повалій та багато інших артистів і творчих колективів.
Захід транслювався у прямому ефірі Національною телекомпанією, тож вся Україна долучилась до святкування.

Довідка: Відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича від 30 грудня 2011 року «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят», цього року Україна вперше відзначала День Соборності та Свободи.

Повернутись Створено: 25 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація