Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Державна оцінка Роздрукувати

Президент відзначив позитивний досвід Вінниччини в розвитку місцевого самоврядування

Президент України Віктор Янукович назвав Вінниччину регіоном-лідером у втіленні та поширенні ідей сучасного самоврядування. Про це Глава держави заявив 21 березня під час засідання Ради регіонів за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка.
В.Янукович зазначив, що важливою передумовою реформи місцевого самоврядування є формування сучасного менеджменту місцевого самоврядування.
– Будемо відверті – небагато у нас прикладів ініціативної, добре організованої роботи місцевих рад. Не вистачає освічених та підготовлених кадрів. Їх треба буде нам з вами готувати, шановні колеги. Ми знаємо, як часто змінюються депутати в місцевих радах, а інколи ці зміни не йдуть, як кажуть, на користь. Люди про це кажуть, на жаль. Тому нам це треба врахувати, – сказав Президент.
Він додав, що в Україні є досвід організації своєрідних «шкіл самоврядування», де організовується навчання, аналіз досвіду країн-сусідів, проводяться тренінги для активу самоврядування.
– Позитивний приклад Вінниччини, одного з регіонів-лідерів у втіленні та поширенні ідей сучасного самоврядування. Вважаю цей напрямок надзвичайно важливим, я би сказав, у національному масштабі. Я не називаю інших регіонів. Безумовно, у нас є – можна назвати серед цих регіонів Дніпропетровщину, можна назвати і Харківщину. Я не хочу нікого ображати, шановні колеги. Але ми знаємо, що там, де є просування вперед, це видно неозброєним оком. Перебуваючи в регіонах країни, ми бачимо, що уваги цим питанням приділяють не всі керівники, – зауважив В.Янукович.
Відтак, він доручив уряду, Фонду розвитку самоврядування при Президентові України у якнайкоротші терміни розробити новий план дій щодо системної освіти активу самоврядування, використовуючи при цьому досвід країн-партнерів Центральної Європи, які успішно реалізували таку реформу.

Повністю виступ Президента можна подивитися тут: http://www.vinrada.gov.ua/vistupi_ta_intervu.htm?n_id=1766  

 

Повернутись Створено: 25 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація