Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Державна служба зайнятості прагне реалізувати на Вінниччині два пілотних проекти Роздрукувати

26 березня голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов провели зустріч з головою Державної служби зайнятості Ярославом Кашубою та його колегами.

Під час зустрічі йшлося про подолання безробіття серед громадян України, зокрема, Вінниччини, формування якісно нової політики зайнятості, нові підходи співпраці із роботодавцями. Так, голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба зазначив, що його структура запроваджує нові підходи, які дадуть можливість модернізувати службу зайнятості із служби виплат по безробіттю, якою вона є на його погляд нині, у службу, яка створюватиме умови для самореалізації і працевлаштування громадян. Для цього керівництво Державної служби зайнятості пропонує місцевій владі розпочати реалізацію в області двох пілотних проектів. Перший полягатиме у створенні умов для працевлаштування і зайнятості населення, другий – зацікавленні роботодавців щодо співпраці у цьому напрямі.

Окремо велась мова про створення Центрів професійно-технічної освіти, що як правило, довели свою ефективність в питанні вирішення проблеми зайнятості громадян, які здобули відповідну середню освіту. За словами Ярослава Кашуби, коли громадяни звертаються у такі центри, то вдається забезпечити їх працевлаштування або перекваліфікацію на 90%.

Керівництво області і міста висловило готовність до співробітництва із Державною службою зайнятості у цьому напрямі, адже в області зберігається проблема зайнятості населення працездатного віку.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував за пропозиції співробітництва голові Державної служби зайнятості Ярославу Кашубі і відзначив готовність втілювати їх у життя.

- Основні тенденції на ринку праці, які є в Україні, зокрема, на Вінниччині, вони не зовсім втішні. Це, безумовно, пов’язано з критичним станом економіки та подіями на сході країни. Хотілося б акцентувати увагу на болючій проблемі працевлаштування молоді після закінчення навчальних закладів. Мається на увазі право на перше робоче місце. Необхідно зробити певні преференції для роботодавців з метою їхнього зацікавлення у прийомі на роботу молодих фахівців, законодавчо їх визначити, щоб українська молодь не шукала кращої долі за кордоном чи поповнювала лави безробітних у нашій державі. Саме Уряд, який має право законодавчої ініціативи, на мій погляд, має запропонувати відповідні зміни до чинного законодавства у цьому питанні, - підкреслив очільник обласної Ради Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 26 березня 2015 року, 15:23 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація