Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Державна служба зайнятості прагне реалізувати на Вінниччині два пілотних проекти Роздрукувати

26 березня голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов провели зустріч з головою Державної служби зайнятості Ярославом Кашубою та його колегами.

Під час зустрічі йшлося про подолання безробіття серед громадян України, зокрема, Вінниччини, формування якісно нової політики зайнятості, нові підходи співпраці із роботодавцями. Так, голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба зазначив, що його структура запроваджує нові підходи, які дадуть можливість модернізувати службу зайнятості із служби виплат по безробіттю, якою вона є на його погляд нині, у службу, яка створюватиме умови для самореалізації і працевлаштування громадян. Для цього керівництво Державної служби зайнятості пропонує місцевій владі розпочати реалізацію в області двох пілотних проектів. Перший полягатиме у створенні умов для працевлаштування і зайнятості населення, другий – зацікавленні роботодавців щодо співпраці у цьому напрямі.

Окремо велась мова про створення Центрів професійно-технічної освіти, що як правило, довели свою ефективність в питанні вирішення проблеми зайнятості громадян, які здобули відповідну середню освіту. За словами Ярослава Кашуби, коли громадяни звертаються у такі центри, то вдається забезпечити їх працевлаштування або перекваліфікацію на 90%.

Керівництво області і міста висловило готовність до співробітництва із Державною службою зайнятості у цьому напрямі, адже в області зберігається проблема зайнятості населення працездатного віку.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував за пропозиції співробітництва голові Державної служби зайнятості Ярославу Кашубі і відзначив готовність втілювати їх у життя.

- Основні тенденції на ринку праці, які є в Україні, зокрема, на Вінниччині, вони не зовсім втішні. Це, безумовно, пов’язано з критичним станом економіки та подіями на сході країни. Хотілося б акцентувати увагу на болючій проблемі працевлаштування молоді після закінчення навчальних закладів. Мається на увазі право на перше робоче місце. Необхідно зробити певні преференції для роботодавців з метою їхнього зацікавлення у прийомі на роботу молодих фахівців, законодавчо їх визначити, щоб українська молодь не шукала кращої долі за кордоном чи поповнювала лави безробітних у нашій державі. Саме Уряд, який має право законодавчої ініціативи, на мій погляд, має запропонувати відповідні зміни до чинного законодавства у цьому питанні, - підкреслив очільник обласної Ради Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 26 березня 2015 року, 15:23 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація