Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Державна служба зайнятості прагне реалізувати на Вінниччині два пілотних проекти Роздрукувати

26 березня голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов провели зустріч з головою Державної служби зайнятості Ярославом Кашубою та його колегами.

Під час зустрічі йшлося про подолання безробіття серед громадян України, зокрема, Вінниччини, формування якісно нової політики зайнятості, нові підходи співпраці із роботодавцями. Так, голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба зазначив, що його структура запроваджує нові підходи, які дадуть можливість модернізувати службу зайнятості із служби виплат по безробіттю, якою вона є на його погляд нині, у службу, яка створюватиме умови для самореалізації і працевлаштування громадян. Для цього керівництво Державної служби зайнятості пропонує місцевій владі розпочати реалізацію в області двох пілотних проектів. Перший полягатиме у створенні умов для працевлаштування і зайнятості населення, другий – зацікавленні роботодавців щодо співпраці у цьому напрямі.

Окремо велась мова про створення Центрів професійно-технічної освіти, що як правило, довели свою ефективність в питанні вирішення проблеми зайнятості громадян, які здобули відповідну середню освіту. За словами Ярослава Кашуби, коли громадяни звертаються у такі центри, то вдається забезпечити їх працевлаштування або перекваліфікацію на 90%.

Керівництво області і міста висловило готовність до співробітництва із Державною службою зайнятості у цьому напрямі, адже в області зберігається проблема зайнятості населення працездатного віку.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував за пропозиції співробітництва голові Державної служби зайнятості Ярославу Кашубі і відзначив готовність втілювати їх у життя.

- Основні тенденції на ринку праці, які є в Україні, зокрема, на Вінниччині, вони не зовсім втішні. Це, безумовно, пов’язано з критичним станом економіки та подіями на сході країни. Хотілося б акцентувати увагу на болючій проблемі працевлаштування молоді після закінчення навчальних закладів. Мається на увазі право на перше робоче місце. Необхідно зробити певні преференції для роботодавців з метою їхнього зацікавлення у прийомі на роботу молодих фахівців, законодавчо їх визначити, щоб українська молодь не шукала кращої долі за кордоном чи поповнювала лави безробітних у нашій державі. Саме Уряд, який має право законодавчої ініціативи, на мій погляд, має запропонувати відповідні зміни до чинного законодавства у цьому питанні, - підкреслив очільник обласної Ради Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 26 березня 2015 року, 15:23 Переглядів: 726

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація