Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Державне будівництво Роздрукувати

Президент доручив уряду взятися за реформування влади

Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру України Миколі Азарову утворити міжвідомчу робочу групу з питань удосконалення системи органів місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні. Доручення дане главою держави за результатами міжнародних муніципальних слухань «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях», які відбулися 1 листопада 2011 року у Києві.

Крім того, Віктор Янукович доручив уряду передбачити заходи з проведення експерименту щодо удосконалення моделі місцевого самоврядування на визначених територіях (повний текст доручення читайте нижче).
– Це доручення – реальні кроки влади на чолі з Президентом до старту реформи місцевого самоврядування, – прокоментував подію голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Він додав, що у суспільстві панує недовіра щодо реалізації реформи влади, але, разом з тим, і центральні органи влади, і громадські організації чинять практичні кроки для наближення реформи.
– На жаль гальмує впровадження реформи недостатньо активна позиція регіональних влад. Якщо Вінниччина бере активну участь у процесі, то цього не скажеш про інші регіони, – зауважив С.Татусяк.
Він нагадав, що на засіданнях Ради регіонів Президент неодноразово закликав керівників областей надавати пропозиції щодо реформування регіональної влади. Адже, на думку голови облради, єдино можливий шлях змінити модель влади в Україні – за активної участі органів місцевої влади і територіальних громад загалом.

Повний текст доручення можна подивитися тут:

Повернутись Створено: 13 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація