Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Державне будівництво Роздрукувати

Президент доручив уряду взятися за реформування влади

Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру України Миколі Азарову утворити міжвідомчу робочу групу з питань удосконалення системи органів місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні. Доручення дане главою держави за результатами міжнародних муніципальних слухань «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях», які відбулися 1 листопада 2011 року у Києві.

Крім того, Віктор Янукович доручив уряду передбачити заходи з проведення експерименту щодо удосконалення моделі місцевого самоврядування на визначених територіях (повний текст доручення читайте нижче).
– Це доручення – реальні кроки влади на чолі з Президентом до старту реформи місцевого самоврядування, – прокоментував подію голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Він додав, що у суспільстві панує недовіра щодо реалізації реформи влади, але, разом з тим, і центральні органи влади, і громадські організації чинять практичні кроки для наближення реформи.
– На жаль гальмує впровадження реформи недостатньо активна позиція регіональних влад. Якщо Вінниччина бере активну участь у процесі, то цього не скажеш про інші регіони, – зауважив С.Татусяк.
Він нагадав, що на засіданнях Ради регіонів Президент неодноразово закликав керівників областей надавати пропозиції щодо реформування регіональної влади. Адже, на думку голови облради, єдино можливий шлях змінити модель влади в Україні – за активної участі органів місцевої влади і територіальних громад загалом.

Повний текст доручення можна подивитися тут:

Повернутись Створено: 13 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація