Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Державне будівництво Роздрукувати

Президент доручив уряду взятися за реформування влади

Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру України Миколі Азарову утворити міжвідомчу робочу групу з питань удосконалення системи органів місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні. Доручення дане главою держави за результатами міжнародних муніципальних слухань «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях», які відбулися 1 листопада 2011 року у Києві.

Крім того, Віктор Янукович доручив уряду передбачити заходи з проведення експерименту щодо удосконалення моделі місцевого самоврядування на визначених територіях (повний текст доручення читайте нижче).
– Це доручення – реальні кроки влади на чолі з Президентом до старту реформи місцевого самоврядування, – прокоментував подію голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Він додав, що у суспільстві панує недовіра щодо реалізації реформи влади, але, разом з тим, і центральні органи влади, і громадські організації чинять практичні кроки для наближення реформи.
– На жаль гальмує впровадження реформи недостатньо активна позиція регіональних влад. Якщо Вінниччина бере активну участь у процесі, то цього не скажеш про інші регіони, – зауважив С.Татусяк.
Він нагадав, що на засіданнях Ради регіонів Президент неодноразово закликав керівників областей надавати пропозиції щодо реформування регіональної влади. Адже, на думку голови облради, єдино можливий шлях змінити модель влади в Україні – за активної участі органів місцевої влади і територіальних громад загалом.

Повний текст доручення можна подивитися тут:

Повернутись Створено: 13 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація