Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Державне свято Роздрукувати

Вінниччина вперше відзначила День Соборності та Свободи України

Цього року українці вперше відзначатимуть 22 січня не лише День Соборності, а й одночасно День Свободи. Президент України Віктор Янукович своїм указом від 30 грудня 2011 року об’єднав дві дати в одне державне свято.
20 грудня на Вінниччині відбулася низка заходів, приурочених Дню Соборності й Свободи України. Розпочалися вони урочистими зборами громадськості у приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації.

Вітаючи учасників зборів, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що зміст цього свята виходить далеко за межі політичного і навіть історичного виміру.
– Свобода, незалежність, соборність – це ті неминучі цінності, які завжди були, є і будуть поважатися в Україні і будуть фундаментом розвитку України, – наголосив С.Татусяк.
Він додав, що на сучасному етапі розвитку держави ці та інші духовні цінності потребують потужної соціально-економічної складової. Відтак голова обласної Ради побажав землякам натхнення та оптимізму у здійсненні реформ, ініційованих Президентом України та направлених на модернізацію країни.
Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова доповнила, що у 2012 році діяльність обласної влади буде направлена саме на реалізацію завдань в світлі державницьких реформ.
– Це – якісне оновлення виробничих потужностей, інвестування у людський капітал, розвиток інноваційних технологій. Але пріоритетною сферою буде гуманітарна – охорона здоров’я, освіта, соціальний захист, – зауважила Л. Спірідонова.
У ході зібрання 40 кращих представників органів місцевого самоврядування, громадських діячів, бізнесменів та митців області були відзначені Почесними Грамотами облдержадміністрації та обласної Ради. Як зазначено у розпорядженні, «за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову незалежної демократичної соціально-правової держави та з нагоди Дня Соборності та Свободи України».

 

Повернутись Створено: 20 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація