Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Державне свято Роздрукувати

Вінниччина вперше відзначила День Соборності та Свободи України

Цього року українці вперше відзначатимуть 22 січня не лише День Соборності, а й одночасно День Свободи. Президент України Віктор Янукович своїм указом від 30 грудня 2011 року об’єднав дві дати в одне державне свято.
20 грудня на Вінниччині відбулася низка заходів, приурочених Дню Соборності й Свободи України. Розпочалися вони урочистими зборами громадськості у приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації.

Вітаючи учасників зборів, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що зміст цього свята виходить далеко за межі політичного і навіть історичного виміру.
– Свобода, незалежність, соборність – це ті неминучі цінності, які завжди були, є і будуть поважатися в Україні і будуть фундаментом розвитку України, – наголосив С.Татусяк.
Він додав, що на сучасному етапі розвитку держави ці та інші духовні цінності потребують потужної соціально-економічної складової. Відтак голова обласної Ради побажав землякам натхнення та оптимізму у здійсненні реформ, ініційованих Президентом України та направлених на модернізацію країни.
Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова доповнила, що у 2012 році діяльність обласної влади буде направлена саме на реалізацію завдань в світлі державницьких реформ.
– Це – якісне оновлення виробничих потужностей, інвестування у людський капітал, розвиток інноваційних технологій. Але пріоритетною сферою буде гуманітарна – охорона здоров’я, освіта, соціальний захист, – зауважила Л. Спірідонова.
У ході зібрання 40 кращих представників органів місцевого самоврядування, громадських діячів, бізнесменів та митців області були відзначені Почесними Грамотами облдержадміністрації та обласної Ради. Як зазначено у розпорядженні, «за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову незалежної демократичної соціально-правової держави та з нагоди Дня Соборності та Свободи України».

 

Повернутись Створено: 20 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація