Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Державне свято Роздрукувати

Вінниччина вперше відзначила День Соборності та Свободи України

Цього року українці вперше відзначатимуть 22 січня не лише День Соборності, а й одночасно День Свободи. Президент України Віктор Янукович своїм указом від 30 грудня 2011 року об’єднав дві дати в одне державне свято.
20 грудня на Вінниччині відбулася низка заходів, приурочених Дню Соборності й Свободи України. Розпочалися вони урочистими зборами громадськості у приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації.

Вітаючи учасників зборів, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що зміст цього свята виходить далеко за межі політичного і навіть історичного виміру.
– Свобода, незалежність, соборність – це ті неминучі цінності, які завжди були, є і будуть поважатися в Україні і будуть фундаментом розвитку України, – наголосив С.Татусяк.
Він додав, що на сучасному етапі розвитку держави ці та інші духовні цінності потребують потужної соціально-економічної складової. Відтак голова обласної Ради побажав землякам натхнення та оптимізму у здійсненні реформ, ініційованих Президентом України та направлених на модернізацію країни.
Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова доповнила, що у 2012 році діяльність обласної влади буде направлена саме на реалізацію завдань в світлі державницьких реформ.
– Це – якісне оновлення виробничих потужностей, інвестування у людський капітал, розвиток інноваційних технологій. Але пріоритетною сферою буде гуманітарна – охорона здоров’я, освіта, соціальний захист, – зауважила Л. Спірідонова.
У ході зібрання 40 кращих представників органів місцевого самоврядування, громадських діячів, бізнесменів та митців області були відзначені Почесними Грамотами облдержадміністрації та обласної Ради. Як зазначено у розпорядженні, «за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову незалежної демократичної соціально-правової держави та з нагоди Дня Соборності та Свободи України».

 

Повернутись Створено: 20 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація