03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Державне свято Роздрукувати

День місцевого самоврядування відсвяткували у районах

7 грудня керівники і депутати обласної Ради взяли участь в урочистостях до Дня місцевого самоврядування, що проходили у районах нашої області. Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав з професійним святом самоврядців Немирівщини.

Виступаючи перед представниками органів місцевого самоврядування Немирівського району, Ігор Кревський підкреслив значимість існування цієї важливої інституції демократичного суспільства.
- Сьогодні місцеве самоврядування як гілка влади має найбільшу довіру серед населення країни. Це велика, потужна сила. Тільки на Вінниччині у радах різних рівнів працює 13 тисяч 284 депутатів, 707 сільських, селищних та міських голів, 27 голів районних рад, діє понад 2500 постійних комісій, 28 президій обласної та районних рад, - зазначив І.Кревський.
- Головне призначення місцевого самоврядування – це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення. Тому вся діяльність обласної Ради відбувається у світлі прискорення реформування місцевого самоврядування в Україні та направлена на самодостатній розвиток територіальних громад Вінниччини, - наголосив перший заступник.
Він привітав від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу з державним святом самоврядців Немирівщини і висловив слова вдячності всім представникам громад за сумлінну працю, ентузіазм, та почуття високої відповідальності. Кращим працівникам самоврядної гілки влади району Ігор Кревський вручив Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а голові районної ради Володимиру Дзевелюку – Грамоту Верховної Ради України.
Почесними грамотами та подяками керівниками обласної Ради цього дня були також нагороджені представники органів місцевого самоврядування Тульчинського та Іллінецького районів. З професійним святом їх привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови обласної Ради-заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.

Повернутись Створено: 7 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація