21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Державне свято Роздрукувати

День місцевого самоврядування відсвяткували у районах

7 грудня керівники і депутати обласної Ради взяли участь в урочистостях до Дня місцевого самоврядування, що проходили у районах нашої області. Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав з професійним святом самоврядців Немирівщини.

Виступаючи перед представниками органів місцевого самоврядування Немирівського району, Ігор Кревський підкреслив значимість існування цієї важливої інституції демократичного суспільства.
- Сьогодні місцеве самоврядування як гілка влади має найбільшу довіру серед населення країни. Це велика, потужна сила. Тільки на Вінниччині у радах різних рівнів працює 13 тисяч 284 депутатів, 707 сільських, селищних та міських голів, 27 голів районних рад, діє понад 2500 постійних комісій, 28 президій обласної та районних рад, - зазначив І.Кревський.
- Головне призначення місцевого самоврядування – це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення. Тому вся діяльність обласної Ради відбувається у світлі прискорення реформування місцевого самоврядування в Україні та направлена на самодостатній розвиток територіальних громад Вінниччини, - наголосив перший заступник.
Він привітав від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу з державним святом самоврядців Немирівщини і висловив слова вдячності всім представникам громад за сумлінну працю, ентузіазм, та почуття високої відповідальності. Кращим працівникам самоврядної гілки влади району Ігор Кревський вручив Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а голові районної ради Володимиру Дзевелюку – Грамоту Верховної Ради України.
Почесними грамотами та подяками керівниками обласної Ради цього дня були також нагороджені представники органів місцевого самоврядування Тульчинського та Іллінецького районів. З професійним святом їх привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови обласної Ради-заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.

Повернутись Створено: 7 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація