4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Державне свято Роздрукувати

Вінничани вдруге відзначили День Соборності та Свободи України

Другий рік поспіль Україна відзначає свято своєї соборності у новому форматі – День Соборності та Свободи України. З цієї нагоди 21 січня в обласній філармонії відбулися урочисті збори громадськості Вінниччини. Обласну Раду на заході представляли заступники голови Ігор Кревський та Юрій Медведєв, облдержадміністрацію – заступники голови ОДА на чолі із Любов’ю Спірідоновою.

Любов Спірідонова виступила перед активом області із вітальною промовою, зазначивши, що Вінниччина повною мірою символізує соборність країни, адже завжди була благодатним краєм, щедрим на природні дари, багатим на добрих та працьовитих людей.
І сьогодні вона, по праву, входить в трійку найпотужніших регіонів України. Жодного місяця не допущено спаду промислового виробництва. Область впевнено утримує передові позиції в державі і за рейтинговою оцінкою роботи агропромислового комплексу. Займає перше місце по енергозбереженню та впровадженню енергозберігаючих технологій, – сказала Л.Спірідонова.
Вона додала, що за підсумками минулого року 714 бюджетів області зі 735 виконали свої річні показники. За останні десять років – це найкращий показник. Перевиконання бюджету по Вінницькій області складає 80 млн. грн.
У ході зборів Л.Спірідонова та І.Кревський вручили 36 кращим представникам громадськості Вінниччини Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради. «За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову та зміцнення демократичної незалежної Української держави, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Соборності та Свободи України», зазначено у нагороді.

 

 

Повернутись Створено: 22 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1038

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація