Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Державне свято Роздрукувати

Вінничани вдруге відзначили День Соборності та Свободи України

Другий рік поспіль Україна відзначає свято своєї соборності у новому форматі – День Соборності та Свободи України. З цієї нагоди 21 січня в обласній філармонії відбулися урочисті збори громадськості Вінниччини. Обласну Раду на заході представляли заступники голови Ігор Кревський та Юрій Медведєв, облдержадміністрацію – заступники голови ОДА на чолі із Любов’ю Спірідоновою.

Любов Спірідонова виступила перед активом області із вітальною промовою, зазначивши, що Вінниччина повною мірою символізує соборність країни, адже завжди була благодатним краєм, щедрим на природні дари, багатим на добрих та працьовитих людей.
І сьогодні вона, по праву, входить в трійку найпотужніших регіонів України. Жодного місяця не допущено спаду промислового виробництва. Область впевнено утримує передові позиції в державі і за рейтинговою оцінкою роботи агропромислового комплексу. Займає перше місце по енергозбереженню та впровадженню енергозберігаючих технологій, – сказала Л.Спірідонова.
Вона додала, що за підсумками минулого року 714 бюджетів області зі 735 виконали свої річні показники. За останні десять років – це найкращий показник. Перевиконання бюджету по Вінницькій області складає 80 млн. грн.
У ході зборів Л.Спірідонова та І.Кревський вручили 36 кращим представникам громадськості Вінниччини Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради. «За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову та зміцнення демократичної незалежної Української держави, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Соборності та Свободи України», зазначено у нагороді.

 

 

Повернутись Створено: 22 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 923

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація