Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Державне свято Роздрукувати

Вінничани вдруге відзначили День Соборності та Свободи України

Другий рік поспіль Україна відзначає свято своєї соборності у новому форматі – День Соборності та Свободи України. З цієї нагоди 21 січня в обласній філармонії відбулися урочисті збори громадськості Вінниччини. Обласну Раду на заході представляли заступники голови Ігор Кревський та Юрій Медведєв, облдержадміністрацію – заступники голови ОДА на чолі із Любов’ю Спірідоновою.

Любов Спірідонова виступила перед активом області із вітальною промовою, зазначивши, що Вінниччина повною мірою символізує соборність країни, адже завжди була благодатним краєм, щедрим на природні дари, багатим на добрих та працьовитих людей.
І сьогодні вона, по праву, входить в трійку найпотужніших регіонів України. Жодного місяця не допущено спаду промислового виробництва. Область впевнено утримує передові позиції в державі і за рейтинговою оцінкою роботи агропромислового комплексу. Займає перше місце по енергозбереженню та впровадженню енергозберігаючих технологій, – сказала Л.Спірідонова.
Вона додала, що за підсумками минулого року 714 бюджетів області зі 735 виконали свої річні показники. За останні десять років – це найкращий показник. Перевиконання бюджету по Вінницькій області складає 80 млн. грн.
У ході зборів Л.Спірідонова та І.Кревський вручили 36 кращим представникам громадськості Вінниччини Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради. «За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову та зміцнення демократичної незалежної Української держави, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Соборності та Свободи України», зазначено у нагороді.

 

 

Повернутись Створено: 22 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація